Pass Labs INT-25

Značka: Pass Labs
239 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

INT-25 je z menší stereofonní zesilovač třídy A, který využívá nižších nároků na napájení a má jednodušší single-ended obvody a méně součástek v signálové cestě.
Jednodušší a menší počet zesilovacích stupňů zvyšuje rychlost a stabilitu. Nižší napětí znamená možnost provozovat zesilovací zařízení při vyšších proudech zkreslení, hlouběji do třídy A. Novější technologie Power Fet nahrazuje soubory paralelních malých tranzistorů jediným párem průmyslových zařízení, z nichž každé má jmenovitý výkon 700 wattů / 40 ampér. Díky absenci problémů s proudovým zkreslením a novému obvodu konstantního proudového zkreslení pro kompenzaci teplotního driftu se připojují přímo k reproduktoru bez předřadných odporů pro co nejnižší zkreslení a nejvyšší činitel tlumení.

Jedním z důvodů, proč zesilovače třídy A znějí tak skvěle, je to, že mají velmi jednoduchou lineární topologii. Méně součástek v signálové cestě znamená větší transparentnost. To vše spolu s pověstí firmy Pass Labs, která se vyznačuje velmi kvalitními interními součástkami a spolehlivostí, činí tento integrovaný zesilovač atraktivním zvenčí i zevnitř.

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky
Typ: stereo
Hmotnost: 22kg
Třída: A
Vstupy: 3 x cinch
Výstupy: 2
Rozměry ( š x h x v ): 432x441x152 mm
Výstupní výkon: 25 Watt/kanál/ 8 ohm

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.