Pass Labs INT-250

K poslechu ve studiu
Značka: Pass Labs
395 000 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

PASS LABS INT-250 svým designem přitahuje okamžitou pozornost a vyvolává povzdechy. Stejně jako INT-60 využívá INT-250 synergie vyvinuté u výkonových zesilovačů řady .8. Na rozdíl od modelu INT-60 však přináší 250 wattů na kanál. Díky vyššímu výkonu tranzistorů MOSFET a jejich většímu počtu, pohání INT-250 velké, náročné a relativně nevýkonné reproduktory při vyšších hlasitostech muzikálně a bez mrknutí oka. Prostě neuvěřitelná hudba z jednoho komponentu.

INT-250 váží 48 kg a má poměrně velké rozměry 48cm šířka x 54,6cm hloubka x 23cm výška." Zesilovač je primárně založen na tranzistorech MOSFET a jeho výkon je udáván na 250 W do 8 ohmů a 500 do 4 ohmů. INT-250 je plně symetrická konstrukce třídy A/B (do třídy A až do výkonu 15 wattů). K dispozici jsou čtyři vstupy s volitelnými cinch a symetrickými vstupy pro každý z nich a dva výstupy s cinch i symetrickými XLR pro každý z nich. Všechny základní ovládací prvky jsou k dispozici na předním panelu a na jednoduchém, ale elegantním dálkovém ovladači v kovovém pouzdře.

Od nejnižších poloh nahoru dokáže INT-250 poskytnout ohromný drive a slam ve spodních oktávách.

Jako vždy u konstrukcí Nelson Pass jsou středy naprosto skvělé. Tónová čistota okamžitě nasytí všechny vaše smysly. Ženské a mužské vokály mají správné harmonické a tónové podání jako ve skutečnosti. Saxofony jsou kulaté a dřevité. Klavír je řádně prokreslený a fyzicky hmatatelný, jak to neuslyšíte u žádného jiného zesilovače. Je tu bohatá zvuková textura, kterou prostě nelze ignorovat.

Výšky jsou jasně ohraničené a nádherně odhalené. Nejsou přehnaně sladké, dostanete spoustu vnitřních detailů a ataku. Smyčce mohou být bujné a expanzivní, když je to potřeba, ale stále je v nich bezprostřednost a agilita, která vás ohromí i u těch nejnepopisnějších nahrávek. Zvláště působivé jsou vysoké činely s jemnou rovnováhou třpytu i harmonické brilance - v dnešní době velmi vzácné, zejména u digitálních nahrávek.

Zobrazení a hloubka a šířka zvukové scény jsou vynikající.

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky
Typ: stereo
Hmotnost: 48kg
Rozměry: 546,1 x 482,6 x 231,1 mm
Třída: A/B
Vstupy: 4
Výstupy: 2
Výstupní výkon: 250 Watt/kanál/ 8 ohm

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.