Pass Labs X250.8

K poslechu ve studiu
Značka: Pass Labs
330 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento stereofonní model třídy A/B představuje oproti modelu X150.8 krok vpřed v oblasti výkonu a účinnosti a stejně jako všechny produkty společnosti Pass Labs byl pečlivě navržen, přepracován a vyladěn tak, aby poskytoval maximální hudební požitek. Výsledkem této usilovné práce a kreativity je větší "ohlédnutí" za původním hudebním provedením, které zprostředkovává další vhled do tvůrčího záměru umělce. Není to to, oč tu běží?

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky
Typ: stereo
Frekvenční odezva: 1,5 Hz - 100 KHz
Rozměry ( š x v x h ): 482x 540x 228 mm
Třída: A/B
Výkon: 250W ma kanál při 8 ohm
Damping faktor: 150

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.