Pass Labs X600.8

K poslechu ve studiu Jediný kus v ČR!
Značka: Pass Labs
894 990 Kč / pár
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlajková loď Pass X.8 HIGH VOLTAGE SERIES

Monoblokové zesilovače X600.8 dodávají 600 wattů do 8 ohmů. Ještě působivější je, že bez problémů spolupracují i s těmi nejnáročnějšími reproduktory, ať už jde o výkon a kontrolu v plném rozsahu jak u vážné hudby, rocku, tak u akustiské hudby nebo smyčcového kvarteta. 

 

Třída zesilovače: AB
Typ: Monoblok
Zisk (dB): 26
Plné Pwr @ 26 dB zisk (V): 3,46
Nízkofrekvenční odezva: 1,5 Hz
Vysokofrekvenční odezva: 100 kHz
Výstupní výkon /ch (8 ohm): 600 W
Vstupní impedance (SE & BAL kohomů): 50/100
Faktor tlumení: 200
Spotřeba energie při nečinnosti (W): 600

Hmotnost: 55.8 kg/kus
Rozměry: 546.1 × 482.6 × 279.4 mm

Cena uvedena za pár

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.