Pass Labs XP-12

K poslechu ve studiu
Značka: Pass Labs
192 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model XP-12 má nový napájecí zdroj, který používá účinnou toroidní konstrukci s elektrostatickým i Mu kovovým stíněním spolu s vakuovou impregnací a epoxidovou výplní. Díky tomu má velmi tichý transformátor jak po elektrické, tak po mechanické stránce. Samotné napájecí obvody jsou také méně hlučné a mají dodatečnou filtraci... to je trochu složitější, ale stojí to za to:)

XP-12 používá jednostupňové ovládání hlasitosti převzaté z linkového předzesilovače XS. Díky tomu máme k dispozici sto kroků po 1 dB s nižším šumem a zkreslením a zároveň jsme se zbavili některých částí signálové cesty.

Obvody zesílení nadále používají oblíbené tranzistory od společnosti Toshiba, ale mají větší výstupní stupeň s vyšším zkreslením podobně jako automatické zkreslení předzesilovače XS. To usnadňuje vedení delších a vícenásobných kabelů a dává výhodu zjednodušení výstupních obvodů s jednou koncovkou při současném zvýšení výkonu. Celkově tak vzniká tišší, neutrálnější, muzikálnější a všestrannější řídicí centrum pro váš systém.

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.