Pass Labs XP-32

Novinka K poslechu ve studiu Jediný kus v ČR!
Značka: Pass Labs
579 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

XP-32 je třídílný modulární předzesilovač sestávající z jednoho šasi řídicího/napájecího zdroje a dvou dodatečných šasi pro zesílení, z nichž každé obsahuje analogové signály jednoho kanálu.

XP-32 generuje méně šumu, přeslechů a zkreslení a současně poskytuje větší dynamický rozsah, zisk, výstupní napětí a výstupní proud. Ale je to zvuk, ne technická dokonalost, což činí tento komponent skutečně průlomovým.

 

 

Celkový zisk 9,3 dB symetrický
Vstupy: 6
Výstupy: 4

Hmotnost: 26 kg

Rpzměry: 304.8 × 431.8 × 101.6 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky

Pass Labs je high-endová audio společnost se sídlem v Auburnu v Kalifornii ve Spojených státech, založená Nelsonem Pass-em v roce 1991. Společnost PASS Labs vyvíjela od začátku prototypy zesilovačů třídy A. Mezi první produkty společnosti patřila řada zesilovačů ALEPH s unikátní technologií a designem.

Zesilovače řady Pass labs Aleph byly čisté třídy A a obsahovaly vnitřní obvody využívající MOSFETy. Zesilovače Aleph měly jedinečný vzhled - chladičie na všech čtyřech stranách, praktické řešení tepla generovaného designem třídy A.

Společnost PASS Audio vyvinula technologii SuperSymetricTM, kterou používá ve svých špičkových výrobcích dodnes. Společnost Pass Labs se zabývá návrhem, zpracováním a designem špičkových zesilovačů a předzesilovačů na špičkové úrovni.