PrimaLuna EVO 100 Tube DAC

Značka: PrimaLuna
86 875 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lampový převodník PrimaLuna EVO 100, naprostý trhák a hudební triumf, přeskakuje desítky převodníků a prakticky dosahuje nejmodernějšího rozlišení za více než rozumnou cenu. Tento lampový krasavec, postavený jako dědictví, vám přinese celoživotní požitek ze všech digitálních zdrojů, které si dovedu představit.

                                                                                                                      Robert H. Levi, Positive Feedback Online U.S.A.

Představujeme první zařízení na světě pro taktování dat na bázi elektronky: SuperTubeClock™

Díky začlenění nízkošumové mini-triodové elektronky do digitálních hodin poskytuje tato odvážně koncipovaná konstrukce výrazně lepší rozlišení, načítání detailů, lepší čistotu, zvýšenou definici a detaily od shora dolů.

     

AC Offset Killer je o husí kůži. Takové, které máte, když se z pozadí ozve hudba tak tichá, že si možná řeknete: "Jak je to jen možné?". PrimaLuna si na zakázku navíjí vlastní masivní toroidní výkonové transformátory, které mají nízkou hladinu brumu a EMI. Ale chtěli jsme víc. Naši inženýři navrhli AC Offset Killer, aby snížili hluk transformátorů tam, kde se žádnému jinému výrobci ani nesní, bez ohledu na to, jak špatnou elektřinu máte. Výsledek? Pocit prostoru. Textura. Rezonance akustické kytary nebo houslové struny, která jako by se táhla donekonečna. AC Offset Killer vás ohromí.

Prémiové součástky včetně polypropylenových vazebních čepiček, trojité pi napájecí filtry, na zakázku navržené oddělovací transformátory, které oddělují analogová a digitální zařízení, což vede ke snížení degradace signálu a zlepšení zvuku shora dolů. Mnoho převodníků D/A váží deset kilogramů nebo méně. EVO 100 Tube DAC váží téměř 29 kilogramů!

Za propojovací kabely utratíte spoustu peněz. Proč tedy nechat signál přecházet přímo z konektorů RCA nebo reproduktorových svorek do desek plošných spojů s měděnými stopami tak tenkými, že je sotva vidíte? Co je na tom špičkového? Společnost PrimaLuna používá u všech výrobků zapojení Point to Point. Celá signálová cesta, včetně rezistorů a kondenzátorů, je pečlivě ručně zapojena řemeslníky pomocí kabelů o vysoké gramáži.

Na každý kanál jsou vyhrazeny elektronky. I když je v pořádku použít jednu lampu jako vyrovnávací paměť pro oba kanály a tvrdit, že váš převodník je "lampový", nelze to srovnávat s konstrukcí PrimaLuna a tím, co dělá pro hudbu.

Vakuově usměrněné lampové napájení obsahuje jedenáct samostatných obvodů regulace napájení. Elektronková rektifikace je synonymem organického zvuku, zejména v porovnání s D/A převodníky, o kterých se říká, že znějí jako "počítač".

Digitální vstup USB umožňuje používat počítač pro ukládání a přehrávání hudby se všemi výhodami funkcí, jako jsou seznamy skladeb a snadnější přístup k celé hudební knihovně. Inženýři společnosti PrimaLuna místo toho, aby vstup USB přidali jen tak mimochodem, nekonečně dlouho hledali to nejlépe znějící rozhraní USB, které jsme mohli najít. Náš USB vstup převádí digitální signál USB plný jitteru na S/PDIF, čímž výrazně zlepšuje kvalitu digitálního signálu předtím, než se dostane do SuperTubeClock. Tento vstup USB je skutečným digitálním vstupem s vysokým rozlišením.

Doplňkové parametry

Kategorie: DAC převodníky
Záruka: 2 roky
Rozměry: 28cm x 19cm x 40.3cm
Vstupy: USB, AES/EBU,, Coax Optical
Výstupy: stereo RCA
24bit/192kHz Upsampling: TI (Burr Brown) SRC4192
DAC: TI (Burr Brown) PCM1792A
DSD (USB): DSD64-DSD128 (DoP)
Elektronky: 2 - 12AX7 2 - 12AU7 2 - 5AR4
Pulzně kódová modulace MCM: 16bit-24bit 44.1kHz - 192kHz
Váha: 13kg