PRIMARE NP5 MKII

Akce
Značka: PRIMARE
14 990 Kč –33 %
NP5
14 990 Kč –33 % 9 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRIMARE NP5 MKII - EISA oceněný streamer značky PRIMARE

Lze použít s jakýmkoli jiným komponentem s digitálním vstupem, stereo i vícekanálovým nebo libovolným převodníkem - DAC. 

PRIMARE NP5 MKII vlastní převodník nemá, je tedy nezbytné připojit k vašemu zařízení výhradně digitální cestou.

NP 5 Prisma MK2 - kompaktní a plnohodnotný síťový přehrávač, který nabízí kompletní přístup k digitálním médiím a správu systému prostřednictvím technologie ovládání Prisma. V nabídce nechybí ani přístup ke službám Spotify, Tidal nebo AirPlay 2. Díky dvěma digitálním výstupům může NP 5 Prisma sloužit jako pokročilý síťový přehrávač pro libovolný hifi systém nebo být přímo připojen k páru aktivních reprosoustav pro kompaktní vysoce výkonný stereo systém.

NP 5 Prisma MK2 umožňuje multiroom připojení a ovládání pro přehrávání uložených (PC, NAS, USB flash disky) a streamovaných médií, po kabelu nebo bezdrátově, vše ovládané z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím vlastní aplikace pro iOS nebo Android. Kromě funkcí Bluetooth, AirPlay 2 a Spotify Connect nabízí funkce Prisma vestavěný Chromecast – jedinečný streamovací portál, který umožňuje bezproblémové přímé připojení ke stovkám streamingových aplikací pro nejlepší možný výkon a uživatelské prostředí.

Síťový přehrávač s podporou DLNA, WiFi, Bluetooth, AirPlay 2, Spotify, Tidal, Roon, Chromecast, USB

Výrobce: https://primare.net/product/np5-prisma-network-player/

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Záruka: 2 roky