Rega Apheta 3

Značka: Rega
44 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Již více než 15 let Rega zdokonaluje unikátní konstrukci svých přenosek s pohyblivou cívkou. Rega je pionýrem v konstrukci přenosek s netlumeným lehkým mikrogenerátorem sdruženým s bezspojovým tělem s vysokou integritou. Společnost nedávno dosáhla nové úrovně výkonu magnetů ze vzácných hornin. Tato 15 letá evoluce a použití posledních technologických postupů výroby přineslo na trh velmi úspěšnou přenosku Apheta 2.

Nástupce, model Apheta 3, posouvá další hranici. Několik let vyvíjí Rega moderní diamantové hroty Fine Line, namontované v úhlu 90° na chvějku (stejná technologie je použita také u referenční přenosky Aphelion). Použití tohoto hrotu u přenosky Apheta 3 umožňuje dosáhnout sejmutí ještě více detailů z drážky vinylu, takže obrazně řečeno dostanete ještě více muziky.

Apheta 3 má super silný neodymiový magnet a cívky, které jsou pečlivě ručně navinuté na ocelovém mikro kříži s velikostí o 50% menší než u verze MK1. Snížení hmotnosti této sestavy umožňuje lépe sledovat drážku vinylu.

Apheta 3 je uzavřena do kompletně nového těla z jednoho kusu eloxovaného hliníku v kombinaci s precizním pevným kouřovým krytem, chránícím jemnou vnitřní kabeláž před poškozením.

Apheta 3 je perfektním partnerem pro gramofony Rega Planar 8 a Planar 10, se kterými může být dodána z továrny za zvýhodněnou cenu.

Technická specifikace:

Přítlak: 1,9 – 2 g
Vstupní impedance: 100 ohmů
Výstupní impedance: 10 ohmů
Nominální výstupní napětí: 350 µV
Vyvážení kanálů: >= 20 µV
Oddělení kanálů: >= -29 dB
Hmotnost: 6 g
Doporučené nastavení MC předzesilovače: impedance 100 ohmů, kapacita 1000 pF, vysoký zisk

Doplňkové parametry

Kategorie: MC
Záruka: 2 roky