REL Classic 99

Značka: REL
54 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novinka od REL Acoustics: Classic 99

 Web výrobce:

https://rel.net/product-category/classic/

Silná symfonie designu, síly a půvabu. Tento model, který staví na základech položených Classic 98, umocňuje každý atribut: větší výkon, hlubší basy a design, který zaujme oko i ucho. S výkonem 450 wattů pohánějícím robustní 12” měnič, hraje Classic 99 nejen hlasitěji a hlouběji, ale také přidává vrstvy jemných texturních vylepšení, která jistě zapůsobí.

NIC NEPŘEKRAČUJE “LIFESTYLE” JAKO MODERNÍ REL Z “POLOVINY STOLETÍ”

Classic 99 rozšiřuje řadu Classic do větších výšin. Bohatší, odvážnější a výkonnější? Rozhodně. Přesto je 99 také schopen mnohem větší nuance, vzdušnosti a rozlišení než jeho menší bratři. Pro ty, kteří mají schopnější systémy a větší místnosti, přináší Classic 99 pokroky na všech frontách, přičemž si stále zachovává stejnou provozní jednoduchost a místnost zaplňující všemi benefity řady Classic. Vysoce kvalitní pravá dýha tmavý ořech doplňuje různé dekory. Classic 99 to přináší ve stejné jednoduché, uklidňující formě moderního designu poloviny století. Perfektní pro ty, kteří uvítali originál, a přesto čekali na napsání další kapitoly, pro ty, kteří touží po ještě vyšším výkonu a schopnosti vyplnit větší, velkolepější prostory širokým kobercem hlubokých basů. Stále si budete chtít pustit desku, nalít si oblíbený nápoj, posadit se do svého oblíbeného křesla a odpočívat při hudbě nebo filmu podle svého výběru. Classic 99 je pro ty, kteří čekali víc.

Classic 99 přejímá formu a jazyk představený ve svém modelu 98. Vyznačuje se pevnými stěnami ozvučnice silnými až 32 mm, potaženými bohatou, hřejivou, ořechovou, ručně opracovanou dýhou. Nejjednodušší logo z přírodního hliníku a jemně zaoblené začerněné patky vyfrézované z masivního sochoru, aby se zdánlivě vznášely, zajišťují, že nic, dokonce ani mřížka, nenaruší atmosféru. Přesto, stejně jako u všech subwooferů REL, přinášejí mnohem více než jen pouhé pohodlí. Dolů vyzařující 12” ovladač, i když není vidět, bude jistě cítit. Pokračujeme-li k zadnímu panelu, zjistíme, že dobové detaily sahají až k panelu zesilovače, kde jsou všechny ovládací prvky vyvedeny v krásném bílém zlatě. Všechno, s čím se člověk setká, má váhu kvalitního spínacího zařízení, dokonce i cvaknutí fázového spínače je téměř dokonalé. Kvalita překypuje všude, kam se člověk podívá nebo dotkne. Nebuďte překvapeni, když se o tento kus vaše děti později v životě poperou.

Jak vám řekne každý, kdo je obeznámen s REL, vždy začínáme u měniče. V tomto případě zakázkový 12” měnič s dlouhým zdvihem, který používá lehký, tuhý, za tepla lisovaný papír k vytvoření hlavního těla kužele. Nahoře je pevný středový uzávěr vyrobený z ručně zpracovaného papíru, s cílem dosáhnout náhodného uspořádání vláken, což zajišťuje, že měnič má vynikající samotlumení. Toto je jedno z tajemství REL. Pochopení, že právě tichost, ten způsob, který měnič přivede k úplnému tichu, vytváří nejpřekvapivější dynamiku. Zatímco Classic 99 bude hrát otřesně nahlas, právě z velmi temného pozadí se vynoří nejzásadnější dynamika, která vyvolá pocit šoku, který vyhledávají velcí skladatelé a režiséři.

Classic 99 je velký, odvážný a plný charakteru, podobný Stentoru II našeho mládí, ale za třetinovou cenu. Samozřejmě, 99 má skvělý zesilovač. Abychom výrobce vytvořil hlubší basy a výrazně vyšší výkon, použil osvědčený zesilovač třídy D, který jsme již s úspěchem vyzkoušeli v tisících předchozích jednotek. Tento 450wattový zesilovač je napájen plně analogovým předřazeným systémem PerfectFilter™, který rozšiřuje užitečný výstup i do rozsahu nízkých 20 Hz – vynikající pro design této velikosti a ceny. Vytváří zvuk, který je bohatý a zároveň bohatý na detaily. Classic 99 si vypůjčuje to nejlepší ze současné technologie, aby poskytl zvuk o něco teplejší a více podobný tomu, co si všichni představujeme jako vintage zvuk, s vynikající spolehlivostí a výkonem, než jaký byl kdy k dispozici.

NABÍDKY BEZDRÁTOVÉ TECHNOLOGIE POUZE OD REL
Budoucnost se v bezdrátových nabídkách REL slavně setkává s minulostí. Chcete-li dosáhnout toho nejlepšího, vyberte si REL Airship II, který podporuje použití připojení REL High-Level Connection PLUS .1/LFE, pokud váš poslechový vkus směřuje k filmům. A kdo v dnešní době nestreamuje kvalitní video obsah? Toto je konečný bezdrátový design na 5,8 GHz a využívá diskrétní komponenty v přední části k bezchybné transformaci zvuku vašeho systému do zcela nekomprimovaného bezdrátového připojení schopného eliminovat roztahování kabelů v obytném prostoru.

S napjatějším rozpočtem? Přesně stejný 5,8 gigový master čip vkládáme i do cenově dostupného systému, který umožňuje Low Level nebo .1/LFE přenášet stejným  přenosem signálu, jakým se za posledních 15 let REL proslavil. HT-Air MKII Wireless je jednou ze skvělých výhod.

TYP - uzavřená konstrukce dolů vyzařující měnič o průměru 305 mm

Vstupy: High Level Neutrik Speakon, Low Level RCA, LFE RCA

Výkon: 450 wattů (RMS)

Hmotnost: 27,1 kg

Rozměry:  (400 mm × 534 mm x 350 mm). Při použití konektoru High Level přidejte hloubku 44,5 mm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 2 roky