Revival Audio Sprint 4 Sloupový reproduktor

Značka: Revival Audio
43 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

REPRODUKTORY REVIVAL AUDIO SPRINT

Řada Sprint společnosti Revival Audio navazuje na úspěch reproduktorů Atalante a zahrnuje 2pásmové regálové reproduktory Sprint 3 a 2,5pásmové podlahové reproduktory Sprint 4.

KONSTRUKCE ČELNÍ STĚNY ELYTRON

Oba reproduktory Sprint 3 a Sprint 4 poskytují přesný a vyvážený zvuk díky inovativní konstrukci přední stěny Elytron. Tento lehký, vysoce pevný materiál, vyvinutý vlastními akustickými inženýry společnosti Revival Audio a založený na vnitřním organickém strukturálním uspořádání krovek brouka, byl navržen s jedinečným asymetrickým tvarem.
"Unikátní struktura materiálu Elytron a akustické výhody, které by mohla přinést reproduktorům, mě zaujaly již delší dobu," říká Daniel Emonts, spoluzakladatel a technický ředitel společnosti Revival Audio.

REVIVAL AUDIO SPRINT 4

Revival Audio Sprint 4 je 2,5pásmový podlahový reproduktor s 28mm měkkým kopulovitým výškovým reproduktorem RASC s vestavěnou patentovanou technologií ARID (Anti Reflection Inner Dome) a specializovanou konstrukcí zadní komory, která dokáže absorbovat více než 95 % rezonancí. Dva 7" woofery BSC (Basalt Sandwich Construction) poskytují vyváženou tuhou a zároveň lehkou konstrukci, která nabízí skvělé tlumení. Konstrukce 2,5-pásmového crossoveru na 4 maximalizuje výkon těchto dvou 7" BSC wooferů,. Další stabilitu modelu Sprint 4 zajišťují nožové hroty.

REVIVAL AUDIO:

“SPRINT je mnohem víc než jen cenově dostupná řada reproduktorů. Na základě téměř čtyř desetiletí zkušeností je SPRINT dítětem nejinovativnějších mozků v oboru. Jsme nadšeni, že můžeme na scénu uvést SPRINT, který odráží filozofii naší značky posunout poslech na vyšší úroveň.

Reproduktory SPRINT, navržené a zkonstruované v srdci Francie, v oceňovaném pařížském designovém studiu A+A Cooren, odvážně převyšují svou váhu tím, že toho umí mnohem více než všechny reproduktory, které jste dosud viděli.

Je stejně krásný jako funkční a bez problémů zapadne do jakéhokoli obytného prostoru nebo zábavního prostoru. A pod povrchem najdete stejné špičkové akustické technologie a nepřekonatelný zvuk, které poháněly naši nesmírně úspěšnou řadu ATALANTE. SPRINT je další generací rodiny REVIVAL AUDIO, která stylově pokračuje v jejím odkazu.”

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky
Citlivost: 89dB/2,83V/1 metr
Frekvenční odezva: 45Hz – 22kHz (-3dB)
Hmotnost: 20,6 kg
Rozměry (š x v x h): 213 mm x 1060 mm x 307 mm
Doporučený výkon zesilovače: 180 wattů, od 30 do 50 wattů
Minimální impedance: 3,8 ohm při 200 Hz
Nominální impednace: 4 ohm
Technologie: 2,5-pásmový stojací reproduktor

Revival Audio je francouzský výrobce reproduktorů založený Danielem Emontsem a Jackym Lee v úzké spolupráci s pařížským studiem A+A Cooren Design. Značka Revival Audio byla uvedena na trh se dvěma modely reproduktorů, stojanovými dvoupásmovými Atalante 3 a většími třípásmovými Atalante 5. Společnost si zakládá na tom, že reproduktory jsou "navrženy a smontovány ve Francii", na svých webových stránkách Revival Audio uvádí: "Věříme, že zvuk je umění na vrcholu své přirozenosti. Výrobek Revival Audio se rovná uměleckému dílu zvuku."

Společnost Revival Audio je sice čerstvě založenou značkou, ale dva hlavní protagonisté mají za sebou desítky let zkušeností v audio průmyslu.

První ze zakladatelů Daniel Emonts navrhuje reproduktory již od raného mládí a akustice zasvětil téměř čtyři desetiletí svého života, pracoval na mnoha reproduktorech pro společnosti Focal a Dynaudio, kde byl vedoucím inženýrem výzkumu a vývoje akustiky a nyní navrhuje reproduktory a techniku pro Revival Audio v laboratoři této společnosti ve Francii.

Spoluzakladatel společnosti Revival Jacky Lee také působil ve společnosti Dynaudio jako obchodní ředitel, předtím pracoval pro IBM na svém domovském Tchaj-wanu.