ROTEL A11MKII

Značka: ROTEL
18 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro milovníky hudby, kteří touží povýšit svůj poslechový zážitek, nabízí integrovaný zesilovač Rotel A11MKII kombinaci skvělého zvuku a konektivity. (Japonsko)

A11MKII, jehož konstrukce se opírá o lineární napájecí zdroj s masivním toroidním transformátorem Rotel, poskytuje autoritativních 50 wattů na kanál ve třídě AB do 8 ohmů a do náročnějších reprosoustav dokonce ještě vice

Inovace ve zdroji napájení a kritické posouzení vnitřního uspořádání vedlo ke vzájemnému fyzickému i elektrickému oddělení obvodů, což snižuje hladinu šumu a přidává hudbě dynamiku. Několik nezávislých výstupních odboček transformátoru dodává samostatné napájení citlivým nízkonapěťovým obvodům a vysoko proudovým výstupním tranzistorům. Signálové cesty jsou oddělené což snižuje nežádoucí zkreslení. S ohledem na reprodukci tranzient podporuje konstrukce expresivní a otevřený hudební přednes.

Se třemi linkovými RCA vstupy, koaxiálním a optickým digitálním vstupem, Phono předzesilovačem kompatibilním s přenoskami Moving Magnet pro milovníky vinylu a Bluetooth aptXTM HD jsou všechny analogové a digitální zdroje vítány. Pro soukromý poslech ze sluchátek je na předním panelu k dispozici 3,5 mm konektor s výstupem z dedikovaného zesilovače.

A11MKII je radost obsluhovat. Na intuitivně rozloženém předním panelu se nacházejí otočné ovladače basů, výšek a vyvážení kanálů, zatímco přiložený IR dálkový ovladač a motoricky ovládaný analogový regulátor hlasitosti rozšiřuje možnosti o ovládání z poslechového místa.

Uživatelsky přívětivé funkce, jako je odnímatelný napájecí kabel IEC, dva 12 V spouštěcí výstupy, šroubovací terminály reproduktorů a funkce automatického vypnutí jsou předpokladem k začlenění do jakékoliv instalace.

Výstupní výkon: 2 x 50 W / 8 Ωű
Typ zesilovače: analogový AB
Frekvenční odezva (linkový vstup): 10 Hz - 100 kHz, - 0,5 dB, + 0,3dB
Frekvenční odezva (Phono vstup): 20 Hz - 20 kHz, - 0,5 dB, + 0,03dB
Činitel tlumení: 120
Poměr signál / šum: 90 dB (line), 80 dB (Phono)
Zkreslení THD: <0,03%
Rozměry (Š x V x H) mm: 430 x 73 x 34
Hmotnost (kg): 6,8
Barva - stříbrná nebo černá

Výrobce: https://www.rotel.com/cs/music-systems#integrated-amplifiers

Test v CZ:

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/zesilovace-integrovane/5260-rotel-a11mkii

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky