ROTEL A12 MKII

Značka: ROTEL
27 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

V srdci zesilovače A12MKII je velký toroidní transformátor vlastní výroby, který napájí vysoce účinné kondenzátory pro ukládání a vyhlazování napájecího napětí. Proto A12MKII zaujme hlubokými a dobře kontrolovaným basy. Napájecí zdroj využívá řadu napěťových a proudových regulátorů, ze kterých jsou nezávisle napájeny kritické analogové a digitální obvody v zesilovací části. Konstrukce obvodů spoléhá na vlastní koncepci Balanced Design Concept společnosti Rotel s mechanicky i elektricky navzájem oddělenými součáskami, což vede k výjimečně čistému zvuku.

Integrovaný zesilovač A12MKII nabízí řadu vstupů, včetně Phono předzesilovače pro MM přenosky pro příznivce vinylu, čtyři analogové RCA, čtyři digitální, PC-USB a vysoce kvalitní Bluetooth s kodekem aptX™ pro bezdrátové streamování. Prémiový 32bitový DAC od Texas Instruments zaručuje věrný a přesný hudební přednes a nechybí ani speciální výstupní filtry, které zachovávají integritu audio signálu.

Zesilovač třídy AB poskytuje 60 W dynamického výkonu při 8 ohmech, přičemž využívá vysokoproudé a rychlé výstupní součástky zaručující vyšší přesnost časování a věrnější reprodukci audiosignálu. IR dálkový ovladač, ovládací prvky na předním panelu a grafický displej zajišťují snadné ovládání.

Terminál RS232, 12V spínání a vstup pro dálkové ovládání umožňují bezproblémovou integraci s ovládacími systémy. Tenký a výkonný zesilovač A12MKII je věrný ikonickému odkazu značky Rotel.

Výstupní výkon: 2 x 60 W / 8 Ω Impedance reproduktoru: 4 Ω (min)

Typ zesilovače: analogový AB, Frekvenční odezva: 10 Hz - 100 kHz, Poměr signál / šum: 100 dB, Zkreslení THD:  Rozměry (Š x V x H) mm: 430 x 93 x 345, Hmotnost (kg): 8.76

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky