ROTEL A14MKII

Značka: ROTEL
34 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

A14MKII je vlajkovou lodí v rodině výrobků řady 14 od Rotelu. Dodává zesílení 80 W ve třídě AB při zatížení 8 ohmovými reprosoustavami. Napájení předimentovaným toroidním transformátorem vlastní výroby a sestava čtyř vysoce účinných velkokapacitních kondenzátorů se postarají o samozřejmý akustický výkon.Od základů přepracovaná topologie digitálních a analogových obvodů využívá 32bitový / 384kHz DA převodník Texas Instruments. Pečlivé ladění a výběr součástek zajišťuje plnější, bohatší a vyváženější hudební reprodukci.

Zdokonalená napájecí sekce ještě více vylepšuje výsledný zvuk bez ohledu na to, jestli posloucháte velký orchestr, nebo sólového zpěváka.Nastavením tónových korekcí výšek a basů v rozsahu +/- 10 dB a krocích po 1 dB přizpůsobíte váš zážitek z poslechu všech hudebních žánrů a náladě. Režim BYPASS eliminuje nežádoucí šum a zkreslení.Model A14MKII podporuje připojení všech oblíbených zdrojů včetně analogových, digitálních, PC-USB s MQA, vysoce kvalitní bezdrátové streamování Bluetooth aptX ™ a AAC a dokonce přenosku Moving Magnet v gramofonu fanoušků vinylu.

Model A14MKII má certifikaci Roon Tested a poskytuje nejlepší zážitek a kompatibilitu se softwarem Roon.Integrace do řídicího systému je k dispozici s využitím připojení Ethernet, RS232, 12V-Trigger a IR dálkového ovládání.Dvojice šroubovacích reprosoustav pro výstupy A-B spínaných pomocí relé umožňuje instalaci zóny 2. Grafický displej na předním panelu informuje o nastavené hlasitosti audio streamu.

A14MKII zapadne do jakéhokoliv prostředí a poskytuje nespočet hodin zábavy.

Výkon 2 x 150 W ve třídě AB (4 ohmy), Vstup Phono pro gramofony s přenoskou MM, Bluetooth aptX™ a AAC Prémiový DA převodník Texas Instruments 32-bit/384kHz, Podpora MQA a MQA Studio, Certifikace Roon Tested https://avmania.zive.cz/rotel-tri-nove-integrovane-zesilovace-ve-verzi-mkii-nabidnou-technologie-z-rady-michi

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky