Rotel Michi X5 Series 2 integrovaný zesilovač

Značka: ROTEL
225 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mimořádně realistický a úchvatně přesný, to je integrovaný zesilovač Michi X5 Series 2, který využívá osmi kanálový DA převodník ESS SABRE s výstupem 600 wattů ve třídě AB při 4 ohmech.

X5 Series 2

Autoritativní a přesný integrovaný zesilovač Michi X5 Series 2 nabízí výstupní výkon 600 wattů ve třídě AB při 4 ohmech. Je poháněný dvojící velkých stíněných toroidních transformátorů vlastní výroby s nízkým šumem. Jeho vestavěný osmi kanálový DA převodník ESS SABRE vykresluje hudbu s mimořádnou věrností a úchvatnou přesností.

Široká paleta vstupů: analogové RCA a symetrický XLR, digitální optické a koaxiální, bezdrátový aptXTM HD Bluetooth a USB s podporou MQA (24-bit 384kHz), PCM (32-bit 384kHz) a DSD 4X (11.2MHz) podporuje připojení všech oblíbených zdrojů hudby. Volitelný režim Phono předzesilovače pro přenosky Moving Magnet a Moving Coil potěší fanoušky LP vinylů.  
Ať už jste milovník hudby, audiofil, profesionální zvukař, nebo všechno dohromady, integrovaný zesilovač Michi X5 Serie 2 byl pro vás navržen s vášní a pečlivě vyroben podle nejvyšších standardů dílenského zpracování. Zabalen do vytříbeného, elegantního a okouzlujícího industriálního designu Michi X5 Serie 2 se jistě stane středobodem vašeho audio systému.

Integrovaný zesilovač Michi X5 Series 2 je nový pohled na způsob reprodukce hudby, který i v nejnáročnějších podmínkách dodá 4 ohmovým reprosoustavám 600 wattů zesílení ve třídě AB. Úchvatný zvukový projev je výsledkem pečlivé rovnováhy inovací a vyspělé techniky aplikované na každý obvod, signálovou cestu i součástku. 
Připojte vaše oblíbené zdroje hudby do vstupů: analogových RCA a symetrického XLR, digitálních optických a koaxiálních, bezdrátového aptXTM HD Bluetooth, PC-USB s podporou MQA (24-bit 384kHz), PCM (32-bit 384kHz) a DSD 4X (11.2MHz). Fanouškům vinylových desek je k dispozici volitelný Phono předzesilovač pro přenosky Moving Magnet a Moving Coil.
Osmi kanálový DA převodník ESS SABRE ES9028PRO ve stereofonní konfiguraci má vyhrazené čtyři kanály pro pravou a čtyři pro levou zvukovou stopu. Vykresluje hudbu s mimořádně přesným časováním s pohlcující zvukovou scénou a odhaluje i nejjemnější detaily.
Michi X5 Series 2 je napájen dvojicí velkých stíněných toroidních transformátorů vlastní výroby s nízkým šumem a rezervoárem 4 paralelních vysoce účinných kondenzátorů každý o kapacitě 22000 μF. Oddělené napájecí zdroje digitálních a analogových obvodů dodávají extrémně čistý budící proud a zvuku kontrolovanou a údernou energii hloubek při zachování jemných a čistých středů a výšek.  
Jemný grafický displej je možné přepnout do režimu zobrazení kmitočtového spektrálního analyzátoru, nebo měřiče špiček výkonu a umožňuje také snadné nastavení. Ovládací prvky na čelním panelu společně s IR dálkovým ovladačem Michi umožní snadnou obsluhu.
Dvojice platinovaných šroubovacích repro terminálů dovoluje bi-wire a tradiční způsob připojení reprosoustav. Porty RS232 a ethernet lze použít pro kompatibilní oblíbené systémy centrálního řízení domácnosti.
DOPLŇKOVÉ ÚDAJE / ROTEL MICHI X5 SERIES 2 INTEGROVANÝ ZESILOVAČ, ČERNÝ
Výkon: 600W
Vstupy: 2 PHONO (RCA), jack 6,3 mm TRS, RCA, USB, XLR
Výstupní konektory: jack 6,3 mm TRS, RCA, XLR
Konektivita: Bluetooth
Barva: černá

 Stránky výrobce v CZ:    https://www.rotel.com/cs/product/x5-series-2

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky