ROTEL MICHI X5

Značka: ROTEL
183 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný zesilovač Michi X5 i při extrémním zátížení náročnými reprosoustavmi a řadou zdrojových vstupů včetně analogových, digitálních, XLR, apt-X Bluetooth a Phono pro přenosky s pohyblivým magnetem MM, poskytuje 600 W výkonu třídy AB do 4 ohmových reproduktorů. Integrovaný zesilovač Michi X5 je vyjímečný. Poskytuje 600 W výkonu ve třídě AB do 4 ohmových reproduktorů i při extrémních podmínkách zatížení. X5 je plný vstupů zajišťujících připojení všech oblíbených zdrojů zvuku včetně analogových, digitálních, XLR, MQA přes PC-USB, apt-X Bluetooth a gramofonu s volitelným režimem pro přenosky MM, nebo MC. Akustická výjimečnost modelu X5 je dosažena využitím dokonalé rovnováhy inovací, promyšleného obvodového řešení signálové cesty a součástkové základny. Vynikající průmyslový design je překonán již jen dech beroucím zvukem. Hudební projev X5 je charakterizován výjimečnou kontrolou téměř neomezené basové energie a zásadní čistotou středních a vysokých frekvencí. X5 přináší věrnou reprodukci zvuku díky pečlivě přesnému časování s přesně definovaným prostorem bez ohledu na to, zdali posloucháte sólového umělce, nebo symfonický orchestr.

Předimenzovaný toroidní transformátor zesilovače X5 vlastní výroby se sestavou vysoce účinných filtračních kondenzátorů o celkové kapacitě 88 000 uF odděleně napájí všechny akusticky citlivé obvody, čímž je eliminován nežádoucí šum, nebo zkreslení, což dále vylepšuje celkový zvuk. Grafický displej s vysokým rozlišením na předním panelu je konfigurovatelný pro zobrazení provozního stavu, 12pásmového grafického ekvalizéru, nebo jako měřič špičkového výkonu. Ovládací prvky na předním panelu společně s dodávaným dálkovým ovladačem se postarají o snadnou obsluhu a nastavení.

Dva páry rhodiovaných reproduktorových terminálů vlastní výroby umožňují snadné připojení k reprosoustavám včetně instalací bi-wire. Připojení přes rozhraní RS232 a Ethernet slouží k jednoduché integraci s řídicími systémy. Vítejte ve světě Michi. Akustická elevace, zvuková evoluce a vizuální dokonalost. Výstupní výkon: 2 x 600 W Impedance reproduktoru (min): 4 Ω Typ zesilovače: analogový AB Frekvenční odezva: Phono vstup: 20 Hz-20k Hz (+1,5 dB, -0,2 dB); Vstupy linkové: 10 Hz - 100 k Hz (+0 dB, -1 dB) Poměr signál / šum: Phono vstup (MM / MC): 80 dB Vstupy linkové: 102 dB Zkreslení THD:  Rozměry (Š x V x H) mm: 485 x 195 x 452 Hmotnost (kg): 42

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky