ROTEL RA-1572 MKII

Značka: ROTEL
51 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný zesilovač RA-1572MKII dělá z reprodukce nahrávek živé vystoupení plné hlouboké a kontrolované basové energie. Reproduktorům s impedancí 8 ohmů dodává ve třídě AB výkon 120 W. K dispozici je audiofilní DA převodník, analogové a digitální vstupy, Bluetooth aptX a AAC, PC-USB podporující MQA a gramofonový vstup pro přenosky Moving Magnet. Produkuje hudbu plnou detailů s pohlcující zvukovou scénou. RA-1572MKII je nezbytný komponent pro milovníky hudby, kteří si přejí to nejlěpší od Rotelu. Jeho analagové a digitální technologie přinášejí do hudby život a vyjímčnou věrnost. Role integrovaného zesilovače je díky modelu RA-1572MKII dál rozvynutá a optimalizovaná ve všech aspektech, včetně koncového zesilovače poskytujícího sílu 120 W robustního výstupu ve třídě AB do impedance 8 ohmů, inovativním návrhem audio obvodů, špičkovým audiofilským DA převodníkem a s kompletní sestavou signálových vstupů.

Jak je typické pro zesilovače Rotel, také RA-1572MKII obsahuje předimenzovaný toroidní transformátor vlastní výroby. Tvar toroidního transformátoru pomáhá zabránit rozptylu elektromagnetického rušení s nechtěným účinkem na zvuk při jeho průchodu signálovými cestami v jeho sousedství. Transformátor napájí banku čtyř akumulačních kondenzátorů T-Network se štěrbinovou fólií, nízkým vnitřním odporem ESR a vysokou účinností což přispívá kontrole hloubky a energie basů. RA-1572MKII podporuje digitální zdroje využívající 32bitový / 384kHz DA převodník Texas Instruments s pečlivě vyladěnými výstupními filtračními obvody, které vykreslují i ​​ty nejjemnější detaily. Obvody předzesilovače a stupně koncového zesílení lineárního zesilovače byly navrženy na míru.

Zvuk je plný přirozených detailů, rychlý a s pohlcující prostorovou scénou. Analogové a digitální vstupy, PC-USB podporující MQA, bezdrátový streaming přes Bluetooth aptX ™ a AAC, symetrické vstupy XLR a Phono vstup pro gramofon s přenoskou MM zajišťují pohodlné propojení se zdroji vaší oblíbené hudby.

Model RA-1572MKII je certifikován společností Roon. Pečeť Roon Tested ručí za spolehlivé fungování se softwarem Roon, s kterým si hudbu užijete naplno. Na předním panelu se nalézá stavový displej, tlačítka volby zdroje, regulátor hlasitosti, výběr páru reproduktoru A-B pro zónu 2 a 3,5mm konektor pro sluchátka.

Připojení Ethernet a RS232 umožňují bezproblémovou integraci s řídicími systémy a pro aktualizace softwaru.

Výkon 2 x 200 W ve třídě AB (4 ohmy), Vstup Phono pro přenosky Moving Magnet, Bezdrátové připojení Bluetooth aptX™ a AAC, Premiový DA převodník Texas Instruments 32-bit/384kHz, Podpora MQA a MQA Studio Certifikace Roon Tested

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky