ROTEL RAS-5000 - integrovaný zesilovač s vestavěným streamerem

Značka: ROTEL
75 990 Kč / ks
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový ROTEL RAS-5000 - integrovaný zesilovač s vestavěným streamerem. Po modelu S14, který je příslušníkem základní série 14, se Rotel v kategorii all-in-one zařízení posouvá o třídu výš.

RAS-5000 je vestavěn do většího šasi, stejného jako využívají komponenty řady 15 s ozdobnými lesklými bočnicemi. Přístroji vévodí velkoplošný barevný displej o úhlopříčce 12,7 cm, který zabírá téměř čtvrtinu plochy čelního panelu. Konektivita je tentokrát posílena portem HDMI s funkcí ARC. O zesílení se postará klasický koncový stupeň třídy AB o maximálním výkonu 220 wattů při čtyřech ohmech.

Pro posluchače, kteří preferují prostředí a funkčnost originálních aplikací jsou k dispozici všechny běžné možnosti: Spotify Connect, Tidal Connect, AirPlay2, Chromecast a Bluetooth. RAS-5000 je také certifikován jako koncový bod Roon Ready, což naplno odemkne jeho potenciál v tomto ekosystému. Aplikace Rotel pak otevře bránu k internetovým rádiím (provozovatel Airable), nabídne browser obsahu připojeného externího USB média a Qobuz.

S představením RAS-5000 Rotel také spustil novou aktualizaci aplikace Rotel Control, která kromě drobných oprav přináší několik nových funkcí, a především modernější vzhled grafického uživatelského rozhraní.

První dodávka RAS-5000 by měla do Evropy dorazit v druhé polovině prosince.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky