ROTEL RB-1552MKII

Značka: ROTEL
31 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

RB-1552MKII je zesilovač třídy AB o výkonu 130W na kanál. Je navržen tak, aby byl silný a robustní, a přesto dokázal extrahovat hudební signál do posledního detailu i v případě nejsložitějších hudebních partitur.

Doslova posedlost inženýrů společnosti Rotel detaily znamená, že jejich vzájemná součinnost má větší vliv než vliv samostatných komponentů, což nazýváme konceptem vyvážené konstrukce*. Každý aspekt konstrukce je po všech stránkách pečlivě zvážen proto, aby vyústil v maximální zvukový výkon; od výběru bohatě dimenzovaného napájecího zdroje s vysoce účinným toroidním transformátorem a nízkým magnetickým polem, až po použití sestavy bipolárních výstupních tranzistorů s vysokým proudem.

Topologie obvodů je naplánována, implementována, vyhodnocena a upravena tak, aby bylo dosaženo optimálních výsledků. RB-1552MKII má nezávisle umístěný levý a pravý kanál a napájení, což je v podstatě konstrukce monobloku. Dalším důkazem neobvyklé konstrukce je výběr prémiových svitkových kondenzátorů, které poskytují dostatečnou zásobu energie pro extrémně dynamické zvukové pasáže, a díky povaze jejich jedinečných vlastností se spotřebovaná energie dokáže také rychle doplnit.

Vstupní signál je možné zapojit do symetrických konektorů XLR, nebo RCA.

Stereofonní zesilovač RB-1552MKII byl zkonstruován tak, aby poskytoval zvukový výkon ve vysokém rozlišení přesto, že je velmi cenově dostupný, jak je u elektroniky Rotel již více než 50 let tradicí.

Výstupní výkon: 2 x 120 W

Impedance reproduktoru (min): 4 Ω

Typ zesilovače: analogový AB

Frekvenční odezva: 4 Hz - 100 000 Hz

Zkreslení THD: 0,03

Poměr signál / šum: 120dB

Rozměry (Š x V x H) mm: 431 x 144 x 340

Hmotnost (kg): 14.3

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky