Rotel S14

Akce
Značka: ROTEL
59 990 Kč –18 %
S14 Black
59 990 Kč –18 % 48 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný streamovací zesilovač S14 poskytuje hladký přístup k téměř neomezenému katalogu online hudby s promyšlenou jednoduchostí. Toto zařízení all-in-one streamuje hudbu přímo z oblíbených zdrojů a vykresluje jí s přesnými detaily, čistotou a výkonem až 150 wattů ve třídě AB a zatížením i nejnáročnějšími reprosoustavami s impedancí 4 ohmy.

S přispěním vice něž 60 let zkušeností s vývojem audio komponentů vykresluje S14 ze vstupu USB soubory s digitální hudbou, včetně MQA, v 32 bitovém DA převodníku ESS Sabre. Obvody vestavěného zesilovače zásobují pole vysokoproudových výstupních tranzistorů napájené velkým toroidním transformátorem dodávajícím zvuku přesnost a výjimečnou kontrolu basů.

Pohodlný a intuitivní S14 podporuje jak kabelové, tak i dvoupásmové Wi-Fi připojení k počítačové síti což instalaci činí flexibilnější. Obálku alba, jeho název, skladby a jméno umělce jsou zobrazeny na čelním panelu barevným grafickým displejem. Jednoduché ovládání a nastavení zařízení je dostupné použitím tlačítek na předním panelu, nebo přiloženým dálkovým ovladačem.

Tisíce internetových rozhlasových stanic, podcastů, a hudbu s vysokým rozlišením streamovanou z Tidal a Qobuz umožní vaše oblíbená aplikace pro iOS a Android.  

Digitální vstupy: koaxiální, optický, PC-USB a bezdrátový Bluetooth aptXTM, stejně jako analogový RCA na zadním panelu S14 umožňují připojení vašich dalších oblíbených zdrojů hudby jako jsou CD přehrávače, tunery a gramofony s linkovým výstupem. Zadní port USB-A podporuje přímé přehrávání souborů MP3, WMA a AAC z paměťového flash disku.

Výkon: 2 x 80 W, 2 x 150 W max.
Vstupy: digital coaxial, digital optical, Ethernet, RCA, USB, Ethernet
Výstupní konektory: RCA, speakers out 1 pár, subwoofer out
Konektivita: Bluetooth, WiFi
Barva: černá, stříbrná
Pokročilé funkce: 32-bit/384kHz, D/A converter 32-bit, MQA Studio supported, Podporováno MQA, USB Audio Class 2.0

Test v CZ: https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/zesilovace-integrovane/4673-rotel-s14

Stránky výrobce v CZ:

https://www.rotel.com/cs/product/s14

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky