Soulnote A-1

Novinka
Značka: Soulnote
89 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonale vyvážené diskrétní obvody bez NFB (no-fuse-breaker)
Abychom vytěžili to nejlepší z jedinečných vlastností původních dokonale vyvážených diskrétních obvodů SOULNOTE bez NFB, znovu jsme prozkoumali každý drobný detail našich zesilovačů a hledali možná vylepšení, jako je například zapojení zemní roviny do hvězdy, centralizace místních regulátorů bez NFB, zavedení přímých vazebních tras, optimalizace ladění hnacího proudu a další. To nám pomohlo dosáhnout ještě větší živosti a rychlosti a zároveň poskytnout širší zvukový rozsah.

 Vysokorychlostní diskrétní napájecí zdroj bez NFB
Kromě nově vyvinutého toroidního transformátoru s bifilárním vinutím a velkou kapacitou s nezávislým kladným a záporným vinutím jsme snížili impedanci paralelním zapojením několika vysokonapěťových filtračních kondenzátorů s malou kapacitou a začleněním usměrňovací diody s rychlou obnovou. Zcela jsme zdokonalili i ty nejmenší detaily s cílem posílit napájení, například co nejkratší proudové smyčky umístěním usměrňovací diody v blízkosti výkonového transformátoru. Tím se dále zvyšuje odstup signál/šum a rychlost.

Reléově spínaný vyvážený atenuátor
Ovládání hlasitosti v modelu A1 nepoužívá běžný otočný nebo elektronický regulátor hlasitosti. Místo toho používá nově vyvinutou vyváženou konfiguraci ve stylu reléového atenuátoru. To výrazně zvyšuje čistotu a umožňuje, aby se zvukový obraz objevil ve třech rozměrech. Výrazně také zlepšuje kvalitu při nízkých úrovních hlasitosti bez obav z chyb.

Konstrukce přímého mechanického uzemnění
Hroty se připojují ke spodní části těžiště transformátoru, aby přímo odváděly škodlivé vibrace bez zásahu do samotného krytu jednotky. Tím je dosaženo mimořádně živého hudebního projevu a vysokého S/N

Symetrické pouzdro s regulací rezonance
Symetrická konstrukce skříně zvyšuje vyváženost tuhosti a zároveň kontroluje ostrost rezonance (Q faktor). Tím se eliminuje obvyklý pocit uzavřenosti zvuku u vysoce tuhých systémů a vzniká expanzivní zvuk SOULNOTE s vysokým rozlišením. Nově vyvinutá, těžká hliníková konstrukce předního panelu rovněž pomáhá kontrolovat rezonanci.

Kovové izolátory jako standardní vybavení (při zatížení)
Ačkoli jsou plastové izolátory běžným standardem, nyní používáme kovové izolátory, protože podporují vyšší kvalitu zvuku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky
Harmonické zkreslení: 0.08% (30W 8ohm)
Rozměry: 430(W)×109(H)×418(D)mm
Vstupní citlivost / impedance: LINE1 (balance): 700mV/16kohm LINE2, 3, 4: 700mV/8kohm
Výkon: 80W ×2 (8ohm), 120W ×2 (4ohm)
Frekvenční charakter: SPEAKER (8ohm 1W): 3Hz to 300kHz (±1.0dB
S/N: 110dB (IHF A network)
Spotřeba energie: 190 /90 W
Váha: 10 kg