Soulnote E-2

Novinka
Značka: Soulnote
186 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramofonový předzesilovač bez NFB s obvody určenými pro optické přenosky

Komponenty tohoto unikátního gramofonového předzesilovače mají diferenciální emitorové bypassové kanály s novým typem zapojení, které výrazně snižuje impedanci obvodu. Originální dokonale vyvážené non-NFB obvody SOULNOTE jsou bez elektrického napětí a nevyžadují fázovou kompenzaci, ani nemají pásmová omezení. Tyto obvody mohou plně vyhovovat optickým přenoskám, které nejsou omezeny hmotností a indukčním odporem cívek a magnetických obvodů. Kombinace výjimečné přechodové odezvy optického systému bez NFT vytváří šokující živou a plastickou hudební hudební reprodukci.

Přepínání MC LOAD

Model E-2 je vybaven šesti typy funkcí přepínání impedance zátěže, aby bylo možné vytěžit maximum z používaných MC kazet.

Vstupy umožňující připojení ke čtyřem typům systémů

E-2 umožňuje současné připojení a přepínání mezi čtyřmi vstupy: MC symetrické vstupy, MC/MM nesymetrické vstupy (2 typy) a vyhrazené vstupy pro optické přenosky.

Přepínání zatížitelnosti MM

K plné demonstraci extrémních možností kazet MM jsou použity tři druhy funkcí přepínání zatížitelnosti.

Široká podpora starých křivek EQ před nástupem RIAA (s MC/MM)

Šest druhů Roll-Off (frekvence útlumu ve vysokém rozsahu), čtyři druhy Turn Over (frekvence zesílení v nízkém rozsahu) a šest druhů Low Limit (limit zesílení v ultranízkém rozsahu) jsou na sobě nezávislé a lze je měnit individuálně.

Dohromady nabízejí celkem 144 typů křivek, od Decca a Columbia až po první SP desky (s odezvou Flat). Pomocí těchto jednotlivých nastavovacích knoflíků můžete vybrat nejvhodnější křivku, případně můžete použít přiložený list s křivkami ekvalizéru a přizpůsobit ji. Pro přepínání používáme především mechanická relé a upřednostňujeme kvalitu zvuku.

Dokonale vyvážené obvody gramofonového ekvalizéru bez NFB (s MC/MM)

Zesílení diferenciálního zesilovače má přesnou charakteristiku RIAA v důsledku vyvážených zátěžových obvodů a využívá originální dokonale vyvážené obvody SOULNOTE non-NFB, které eliminují nedostatky běžných obvodů typu NF a CR. Desky pro každý pravý a levý kanál jsou na sobě zcela nezávislé, zatímco duální monofonní konfigurace vytváří přesnou a rozsáhlou prostorovou prezentaci.

Masivní toroidní transformátor 400 VA a vysokorychlostní napájecí zdroj bez NFB.

Použití extrémně výkonného 400 VA bifilárního vinutého transformátoru jako jediné jednotky odhaluje vlastní potenciál GND a napájecího zdroje. Kombinace několika paralelně zapojených kondenzátorů s malou kapacitou a vysokorychlostního non-NFB regulátoru vede k jemné reprodukci, která obnovuje naprosto přesnou reprodukci odrážející drobné zvukové detaily, jako je například vzduch stoupající z pódia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Gramofonové předzesilovače
Záruka: 2 roky