Spendor A4

Akce
Značka: Spendor
84 990 Kč –17 %
7437 spendor a4
84 990 Kč –17 % 69 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad žádný jiný výrobce reproduktorových soustav nedosáhl za posledních třicet let takového statutu u audiofilů a profesionálních zvukařů po celém světě jako firma Spendor. Nechce se nám ani věřit, že od vzniku legendárních modelů Spendor BC1 a LS 3/5 nás dělí již tak dlouhá doba. Modelová řada S vychází a staví na těchto třiceti letech tradice dokonalého zpracování a jedinečného zvuku.

V této sérii jsou použity měniče, které si Spendor vyrábí sám a to s maximální přesností a s nejvyšší možnou kvalitou zpracování. Série S zvukově navazuje na firemní předchůdce s novým, elegantním provedením. http://www.spendoraudio.com/ Modelová řada A britských Spendor se rozrostla o tři nové modely A1, A2 a A4. A1 je kompaktní dvoupásmová regálovka, A2 je sloupová verze s monitorovým stylem a A4 je plnohodnotný dvoupásmový sloup.

Sloupové modely mají v základně kovovou stabilizační desku. V klasicky vyhlížejících ozvučnicích najdete například systém dynamic damping - tlumící prvky z polymeru na propočítaných místech, kde tlumí vibrace. Oceněný model A4 staví na silných stránkách A2 a přidává basovou váhu a výkon, přičemž zůstává štíhlý a kompaktní. 18cm středobasový jednotka Spendor osazena v tenkém šasi pomáhá A4 poskytovat zvuk zaplňující místnost s charakterem a čistým zvukovým podáním, který daleko přesahuje velikost reproduktorů.

Systém: 2-pásmový

Rozměry: 861 x 165 x 284 mm

Hmotnost: 16 kg Odezva: 34Hz – 25kHz

Impedamce: 8 Ohmů

Doporučený zesilovač: 25-150 wattů

Citlivost: 86 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky