Spendor CLASSIC 100

K poslechu ve studiu
Značka: Spendor
297 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Classic 100 má kořeny sahající až k legendárnímu modelu Spendor BC3. Díky novému pevnému lehkému 31cm basovému reproduktoru z kevlarového kompozitu, který je zasazen v šasi z tlakově lité slitiny, přináší Classic 100 hudbu s autoritou, silou a přesností.


HLAVNÍ PŘEDNOSTI - Model Classic 100 je postaven na dvou patentovaných měničích Spendor. 31cm basový reproduktor má tuhou, lehkou kevlarovou kompozitní membránu, zatímco speciální 18cm středotónová jednotka je vybavena polymerovou membránou EP77 pro mimořádně nízké zabarvení. Obě ve své konstrukci kombinují vysoce výkonné motorové systémy a šasi z hořčíkové slitiny.


Model Classic 100 přináší skutečně podmanivý plnohodnotný zvuk s nebývalou transparentností a dynamickým kontrastem. Účinný a snadno ovladatelný, takže si stejně dobře rozumí s elektronkovou i polovodičovou elektronikou, analogovými i digitálními zdroji, a vždy poskytuje konzistentní příjemný zvuk. - K dispozici ve dvou luxusních provedeních dýhy z pravého dřeva - ořech a třešeň. -


Navrženo a vyrobeno ve Velké Británii

Snad žádný jiný výrobce reproduktorových soustav nedosáhl za posledních třicet let takového statutu u audiofilů a profesionálních zvukařů po celém světě jako firma Spendor. Nechce se nám ani věřit, že od vzniku legendárních modelů Spendor BC1 a LS 3/5 nás dělí již tak dlouhá doba. Modelová řada Classic vychází a staví na těchto třiceti letech tradice dokonalého zpracování a jedinečného zvuku. V této sérii jsou použity měniče, které si Spendor vyrábí sám a to s maximální přesností a s nejvyšší možnou kvalitou zpracování. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky
Frekvenční odezva: 25 Hz – 25 kHz
Hmotnost: 36 kg
Rozměry: 700 x 370 x 433 mm
Systém: 3-pásmový podlahový
Dělící frekvence: 490 Hz, 3.6 kHz
Doporučený výkon zesilovače: 25-250 W
Měniče: 22 mm, kupolovitě prstencový, chlazený kapalinou, 180 mm, polymerová membrána Spendor, 300 mm, polymerová membrána Spendor
Nominální impednace: 8 ohm