Spendor D7.2

Akce K poslechu ve studiu
Značka: Spendor
154 990 Kč –19 %
7935 spendor d7 2
154 990 Kč –19 % 124 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad žádný jiný výrobce reproduktorových soustav nedosáhl za posledních třicet let takového statutu u audiofilů a profesionálních zvukařů po celém světě jako firma Spendor. Nechce se nám ani věřit, že od vzniku legendárních modelů Spendor BC1 a LS 3/5 nás dělí již tak dlouhá doba. Modelová řada S vychází a staví na těchto třiceti letech tradice dokonalého zpracování a jedinečného zvuku.

V této sérii jsou použity měniče, které si Spendor vyrábí sám a to s maximální přesností a s nejvyšší možnou kvalitou zpracování. Série S zvukově navazuje na firemní předchůdce s novým, elegantním provedením. http://www.spendoraudio.com/ D-LINE Dynamické reproduktory D-Line odhalují každou nuanci výkonu s absolutní čistotou, rozlišením a realismem. Žádné zkreslení, žádná nejednoznačnost tónů a barev hudby: vše je přesné, plynulé a detailní; naprosto věrné jako v původní nahrávce, přičemž zvýrazní jemnosti, kterých jste si možná nikdy předtím nevšimli.

S jejich transparentním, skvěle přirozeným zvukem a mimořádným rozlišením vytvářejí vzdušnou, prostornou zvukovou kulisu, poté vás pozvou k jejímu prozkoumání a odhalují nové hloubky, textury a definice ve vaší hudbě.

Dynamický a čistý reproduktor D7.2 odhaluje každou nuanci výkonu s absolutní čistotou a rozlišením. Tento skvěle vyvážený realismus vychází ze sofistikovaného designu, který je nenáročný na umístění v poslechové místnosti. Nenáročný na výkon zesilovače a účinný.

D7.2 je kompatibilní s řadou zesilovačů od nízkovýkonových lampových zesilovačů po výkonné polovodičové.

Systém: 2,5-pásmový

Rozměry: 980 x 192 x 333 mm

Hmotnost: 21 kg

Odezva: 29Hz – 25kHz

Impedance: 8 Ohmů

Doporučený zesilovač: 25-200 wattů

Citlivost: 90 dB

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky