Spendor D9.2

Značka: Spendor
289 990 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad žádný jiný výrobce reproduktorových soustav nedosáhl za posledních třicet let takového statutu u audiofilů a profesionálních zvukařů po celém světě jako firma Spendor. Nechce se nám ani věřit, že od vzniku legendárních modelů Spendor BC1 a LS 3/5 nás dělí již tak dlouhá doba. Modelová řada S vychází a staví na těchto třiceti letech tradice dokonalého zpracování a jedinečného zvuku. V této sérii jsou použity měniče, které si Spendor vyrábí sám a to s maximální přesností a s nejvyšší možnou kvalitou zpracování. Série S zvukově navazuje na firemní předchůdce s novým, elegantním provedením.

http://www.spendoraudio.com/

D-LINE

Dynamické reproduktory D-Line odhalují každou nuanci výkonu s absolutní čistotou, rozlišením a realismem. Žádné zkreslení, žádná nejednoznačnost tónů a barev hudby: vše je přesné, plynulé a detailní; naprosto věrné jako v původní nahrávce, přičemž zvýrazní jemnosti, kterých jste si možná nikdy předtím nevšimli. S jejich transparentním, skvěle přirozeným zvukem a mimořádným rozlišením vytvářejí vzdušnou, prostornou zvukovou kulisu, poté vás pozvou k jejímu prozkoumání a odhalují nové hloubky, textury a definice ve vaší hudbě.

Dynamický a čistý reproduktor D9.2 odhaluje každou nuanci výkonu s absolutní čistotou a rozlišením. Tento skvěle vyvážený realismus vychází ze sofistikovaného designu, který je nenáročný na umístění v poslechové místnosti. Nenáročný na výkon zesilovače a účinný. D9.2 je kompatibilní s řadou zesilovačů od nízkovýkonových lampových zesilovačů po výkonné polovodičové.

Konstrukce 3-pásmová podlahová reprosoustava

Typ ozvučnice tlumená, tuhá, dynamická

Výškový reproduktor 22 mm LPZ

Středo-basový reproduktor 180 mm, Spendor EP77 membrána

Basový reproduktor 2 x 180 mm, kompozitní kevlarová

membrána

Účinnost 90 dB (1 W, 1 m)

Dělící frekvence 500 Hz, 4.2 kHz

Frekvenční odezva 27 Hz – 25 kHz

Nominální impedance 8 Ω

Výkon zesilovače 250 W (trvalý výkon)

Rozměry (V x Š x H) 1155 x 210 x 398 mm

Hmotnost 35 kg

Povrchová úprava: Black Oak, Oak, Satin White,

Walnut, Cherry

Doplňkové parametry

Kategorie: Sloupové
Záruka: 2 roky