SVS SB-4000

Značka: SVS
57 490 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezkonkurenční hloubka, síla a detaily nízkých frekvencí


Napájený subwoofer SVS SB-4000 boří všechny zažité představy o výkonu a technologii subwooferů, protože ovládne každou místnost hlubokými basy bez námahy a dodá každému poslechu niternou energii. Díky technologii trickle down z řady 16-Ultra, která byla v roce 2017 téměř všemi zvukovými publikacemi a průmyslovými skupinami označena za nejlepší subwoofery na světě, SB-4000 vymazává očekávání a přináší bezkonkurenční úroveň výkonu subwooferu dostupnou pouze od společnosti SVS.

Hrudník drtící zvuk a nízkofrekvenční rozšíření pod prahem lidského sluchu s vytříbenou muzikálností - úroveň výkonu subwooferu, jakou jste za tuto cenu ještě neviděli. Sofistikovaný DSP zesilovač subwooferu SB-4000, inovativní měniče a uzavřená konstrukce boxu zvládají zesílení a ovládají prostor s hlubšími basy a vyššími výstupními úrovněmi, než je u subwooferu této velikosti obvykle možné. SB-4000 je ideální volbou pro basy referenční kvality v audiofilských hudebních systémech nebo systémech domácího kina, nastavuje všechna výkonnostní měřítka pro subwoofer a nechává za sebou třást větší a dražší subwoofery.

Dodá prostoru energii díky snadnému výstupu, hlubokým basům a ohromující muzikálnosti. SB-4000 nastavuje všechna výkonnostní měřítka pro uzavřené subwoofery ve své třídě a přináší pohlcující zvukové zážitky.


Vysokoexkurzní měnič SVS
Subwoofer SB-4000 využívá plný potenciál výkonu zesilovače Sledge STA-1200D s přesností a kontrolou, aby vytvořil SPL, které dodá místnosti energii, a bez námahy rozšířil nízké frekvence s přesností na všech úrovních pohonu.

Dvojitá sestava feritových magnetů vážící téměř 40 kg vytváří obrovskou magnetickou sílu a exkurzi 13,5palcového měniče, aby produkovala masivní nízkofrekvenční výstup hluboko pod hranicí lidského sluchu.
Hranou vinutá kmitací cívka s osmivrstvým plochým hliníkovým drátem minimalizuje zkreslení a kompresi výkonu a zároveň poskytuje vynikající odvod tepla a linearitu zajišťující přesnou kontrolu.
Lehká a tuhá kompozitní membrána s prachovou krytkou z prvotřídních skleněných vláken vytváří masivní výstup s precizní frekvenční odezvou.
Patentované vstřikované těsnění a parabolický surround s dlouhou dráhou zajišťují dlouhou životnost a umožňují extrémní exkurzi a SPL.

Sledge zesilovač
Zesilovač SB-4000 Sledge STA-1200D s výkonem 1 200 W RMS a více než 4 000 W ve špičkách využívá účinnou konstrukci třídy D v kombinaci s plně diskrétním výstupem MOSFET a sofistikovaným DSP enginem Analog Devices. Výsledkem je úroveň bezproblémového výkonu a pokročilého zpracování, které není k dispozici u žádného jiného výrobce napájených subwooferů.

Vysoký proudový výstup plně diskrétních tranzistorů MOSFET s účinností zesilovače třídy D
Účinnost zesilovače třídy D se schopností přenášet obrovské množství proudu přes plně diskrétní tranzistory MOSFET umožňující obrovský výkon a přesné ovládání pro vynikající reálný výkon subwooferu při všech úrovních pohonu.

Sofistikovaný 50MHz DSP procesor Analog Devices Audio s vysokým rozlišením
Nejpokročilejší digitální procesor, jaký byl kdy v subwooferu použit, udržuje precizní přesnost a nedotčenou kvalitu zvuku díky pokročilému ladění v místnosti, optimalizovaným křivkám frekvenční odezvy, výkonným ovládacím prvkům DSP a dalším.

Aktivní korekce účiníku (PFC) a izolace zemní smyčky
Slouží jako síťový kondicionér, tlumič přepětí a regulátor napětí, což zesilovači umožňuje vypořádat se s velkými výkyvy napětí a zajišťuje bezchybný provoz subwooferů v jakémkoli domácím obvodu bez ohledu na to, jak nestabilní je příchozí proud. Izolovaný obvod vytváří mizivě nízkou hladinu šumu tím, že eliminuje možnost vzniku šumu zemní smyčky z vnějších komponentů, což vede k absolutní zvukové transparentnosti.

Aplikace SB-4000 pro chytré telefony
Přelomová aplikace pro chytré telefony spolupracuje se zařízeními Apple iOS® a Android® a umožňuje naplno rozvinout hloubku, sílu a nuance napájeného subwooferu SB-4000 ovládáním všech funkcí DSP včetně: hlasitosti, parametrického ekvalizéru, dolní propusti, fáze, polarity, zesílení v místnosti, ladění portů, vlastních předvoleb a nastavení systému.

Připojení přes Bluetooth pro pohodlné ovládání, i když je subwoofer mimo dohled.
Třípásmový parametrický EQ ovladač umožňuje přesné nastavení frekvenčního sklonu a Q faktoru až na úroveň jednoho Hz se čtyřmi různými sklony, takže uživatelé mohou zlepšit výkon eliminací špiček, nul a dalších problémů v místnosti.
Ukládá 3 vlastní předvolby pro filmy, hudbu a další poslechové zážitky, jako je sport nebo hraní her.
Dvoucestná zpětná vazba zobrazuje aktualizace v reálném čase v aplikaci i v rozhraní subwooferu.

Provedení klavírní lak: 59.990,- Kč