T+A PA 2000 R

K poslechu ve studiu
Značka: T+A
200 000 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny Skladem Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Integrovaný zesilovač s výstupním výkonem 200 W / 4 Ω dual mono konstrukce. Symetrické - XLR a nesymetrické - Cinch vstupy, přepínané hermeticky uzavřenými relátky se zlacenými kontakty. Možnost osazení modulu korekčního předzesilovače pro gramofon s MM nebo MC přenosku. Separátně nastavitelné korekce pro levý a pravý kanál, 3 stupňová korekce Loudness. Multifukční displej. Masivní zlacené terminály pro reproduktory.

Během počáteční fáze vývoje se v T+A opírali o koncepty, obvody a technologie, které byly vyvinuty pro exkluzivní řadu HV (high voltage). Přestože jsou jednotky řady R podstatně menší, podařilo se dosáhnout velmi vysokých výstupních výkonů. Zesilovací stupně jsou diskrétní konstrukce a jsou založeny na principu HV, což je řešení velmi lineární, s velmi širokým kmitočtovým rozsahem a vynikající přechodovou odezvou. K dosažení vysokého výstupního výkonu bylo nutno vyvinout síťový napájecí zdroj s velmi vysokou účinností stabilní i při špičkovém zatížení. Proto je reprodukce basů neuvěřitelně přesná a téměř nezávislá na použitých reproduktorech.

Jmenovitý výstupní výkon 2 x 200 W / 4 Ohmy, 2 x 100 W / 8 Ohmů | Kmitočtový rozsah 1 Hz až 150 kHz (+0/-3 dB) | Celkové harmonické zkreslení: < 0,004% I Vstupy: 3 x symetrický XLR, 3 x linka (RCA) | Výstupy: PRE Out, HQ sluchátkový | Hmotnost: 10,5 kg | Rozměry (V x Š x H): 8,2 x 46 x 40 cm | IČ dálkový ovladač FM2000. Možnosti rozšíření: PHE MM nebo MC phono modul. Standardně se dodává v barvách stříbrné a černé.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky