Telos GNR 5.1 Plus

K poslechu ve studiu JIŽ BRZY!
Značka: Telos
239 000 Kč / ks
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uzemňovací zařízení vždy sloužilo pouze k zajištění bezpečnosti. Například pro prevenci nebezpečí úrazu elektrickým proudem, ochranu před bleskem, odstínění hluku a další funkce.

V audio sestavě má neúčinné uzemnění bezprostřední vliv na hluk na pozadí. To se promítá do špatné kvality zvuku a výrazně zhoršuje zážitek z poslechu.

 

Telos Audio Design Grounding Noise Reducer V5.1 (zkráceně Telos GNR V5.1) je jedním z několika produktů GNR, které jsou výsledkem dlouhodobého výzkumu zakladatele společnosti Telos Audio Design Jeffa Lina. Upgrade V5.1 je náhradou standardního provedení V3.1, přičemž všechny jednotlivé díly jsou ze zařízení ručně vyjmuty a při jeho výrobě kontrolovány dvěma vysoce specializovanými inženýry. Díky tomu je uzemňovací zařízení Telos GNR V5.1 dokonalým doplňkem každé špičkové sestavy, zejména pro účely prevence nebezpečí úrazu elektrickým proudem, ochrany před bleskem, odstínění šumu a mnoho dalšího. Výsledkem je zařízení, které nejen chrání vás a vaše zařízení, ale díky eliminaci šumu na pozadí dodává kvalitnější zvuk a výrazně zlepšuje zážitek z poslechu.

Je téměř nemožné sehnat vyhovující uzemňovací zařízení, natož takové, které by splňovalo požadavky pro použití v audiotechnice.Většinou splňují pouze minimální bezpečnostní požadavky. Ty běžné mají nulový vodič a zemnicí vodič spojeny dohromady, nebo na zásuvkách není zemnění žádné a zemnicí vodič zůstává nezapojen. To umožňuje, aby hluk z domácích spotřebičů znečišťoval neutrální vodič, a tudíž způsoboval rušení.
Elektrické spotřebiče, jako je invertorová klimatizace, a spotřebiče se spínanými zdroji napájení, jako je počítač, generují nejvyšší úroveň rušení. Pokud je elektrický referenční bod znečištěn šumem, může se dostat do signálové cesty a vy ho můžete slyšet jako šum. Šum by mohl potenciálně proniknout do digitálního obvodu a způsobit bitovou chybu.

Technický tým společnosti TELOS analyzuje audio zařízení z jedinečné perspektivy.
Každé audio zařízení používá napájecí transformátor, aby fungovalo při správném vnitřním napětí. Proto se říká, že každé zařízení má primární stranu a sekundární stranu. Primární strana je od napájecí zásuvky až po vstup transformátoru. Sekundární strana je od výstupu transformátoru k desce plošných spojů. Zvukové obvody zůstávají na sekundární straně.
Technický tým společnosti Telos navrhuje použití procesoru v rámci GNR pro výpočet a generování vysoce přesného referenčního napětí země.
Uzemnění se dosáhne připojením audio zařízení k vazebním sloupkům GNR Telos, které přenášejí referenční zemní napětí. Tímto způsobem je GNR schopen skutečně korigovat referenční bod uzemnění pro šasi zařízení, audio obvody a připojení uzemnění.

Pomocí analogie s vysoce přesnými digitálními hodinami generuje GNR zemní referenční napětí s nízkým zkreslením a poskytuje každému zařízení konzistentní referenční bod.
Pokud audio sestava pracuje na jediném potenciálu země, přenos signálu je nejméně omezován, čímž se zamezí jakýmkoli ztrátám při přenosu v důsledku nesouladu polarity a bitových chyb.
Proto se dosahuje skutečně nejlepšího možného přenosu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky

Rozdíl je vidět!
Rozdíl je slyšet!
Rozhodně můžete zažít rozdíl!
Telos Audio Design, vynikající produkty vyrobené na Tchaj-wanu.


- Ředitel Jeff Lin -

Společnost Telos Audio Design Co., Ltd. byla založena v roce 2006 v Tchaj-peji a je předním výrobcem audio produktů na Tchaj-wanu. Jejich filozofie klade důraz na zachycení věrného realismu a měřítka zvuku, což se projevuje brilantním designem a pečlivým řemeslným zpracováním výrobků.

Všechny prémiové produktové řady, vedené závazkem k dokonalosti, jsou vybaveny materiály jako chrom, zlato, platina a titan, které jim propůjčují noblesní jemnost a strukturu. Tato jedinečná kvalita odlišuje nabídku na světovém trhu a umožňuje demonstrovat vášnivým milovníkům hudby nesmírnou muzikálnost i elegantní design.