ULTIMA 6 - 180w Signature Power Amplifier

214 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

ULTIMA 6 je v současné době cenově nejdostupnější cestou k nové generaci stereofonních zesilovačů ULTIMA. Navazuje na svého oceňovaného předchůdce SPM 1050 MK II a přidává průkopnickou topologii zesilovačů ULTIMA nové generace.

Nový 180wattový model, který těží z průkopnického obvodu John Franks dual-feed-forward, přináší bleskurychlou odezvu spojenou s bezproblémovým výkonem pro úžasnou dynamiku a časování, což přináší bezkonkurenční věrnost.

Nová topologie s dvojitým napájením vpřed, která vznikala 30 let, nabízí průlomový výkon a je prvním zcela novým obvodem za posledních třicet let. Zesilovače ULTIMA byly zkonstruovány pro ty nejlepší hi-fi systémy; ULTIMA je dokonalým vyjádřením té nejlepší vysoce výkonné, ultrarychlé a výkonné technologie zesilovačů, která je dnes k dispozici.

ULTIMA 6 má neuvěřitelných 16 patentovaných výkonových zařízení MOSFET, která vyžadují nejpokročilejší a nejpropracovanější řídicí obvody, vyznačující se ultra nízkým zkreslením, vysokonapěťovým zesilovačem pracujícím velmi vysokou rychlostí: 300 voltů za mikrosekundu.

Dvojdimenzionální MOSFETy ve stylu TO3 s bočním přizpůsobením jsou nepřetržitě monitorovány obvody pro korekci chyb výstupního stupně a jsou vybaveny plně vyváženými vstupními obvody se servopohony pro sledování stejnosměrného proudu a plnou teplotní kompenzací.

ULTIMA 6 sdílí stejnou DNA jako vlajková loď a monočlánky referenční úrovně, ale díky odlišnému výkonu je praktičtější a cenově dostupnější.

Proslulá skříň z leteckého masivního hliníku nabízí uklidňující špičkový a zcela nerezonanční kryt pro elektroniku a je prezentována přepracovaným 28 mm tlustým krytem s nejnovější estetikou Johna Frankse.

Zapuštěné kulové polykarbonátové tlačítko napájení osvětluje pohotovostní a provozní režimy a diskrétní skrytý vypínač na předním panelu, umístěný ve svislé dělící čáře, umožňuje stmívatelné osvětlení.

Zadní panel zesilovače obsahuje symetrické i nesymetrické připojení, kvalitní reproduktorové svorky, 12 V spoušť a IEC typu C-19.

Výstupní výkon:

180W RMS na kanál do 8Ω

Spotřeba energie:

Plný výkon - 1500 W

Pohotovostní režim - 10 W

THD:

0.005%

Frekvenční odezva:

-1dB - 0,5Hz - 100kHz

Zesílení:

30dB

Rozměry s dodávanými nožičkami Integra:

18cm (V) x 48cm (Š) x 36cm (H).

Rozměry s volitelnými bočními bloky:

15 cm (v) x 42 cm (š) x 36 cm (h).

Hmotnost:

Váha: 22,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky