ULTIMA Pre 2 - Eight Input Reference Preamplifier

398 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plně modernizovaný model ULTIMA PRE 2 je zkonstruován jako doplněk stereofonních systémů nejvyšší kvality a představuje nejlepší technické řešení společnosti Chord Electronics zvenčí i zevnitř.

Přesně tak, jak by měl předzesilovač vypadat, ULTIMA PRE 2 nic nepřidává k původnímu průběhu a naopak jej zachovává s nulovým zabarvením. Je to díky  nejnovějším pokrokům v konstrukci spínaného napájecího zdroje, vyvinutého na základě leteckých technologií, a ultra-nízkošumovým patentovaným polovodičovým obvodům, které jsou jak pečlivě stíněné, tak vybavené prvotřídními systémovými součástkami. Výsledkem je, že ULTIMA PRE 2 dosahuje bezprecedentního šumu -130 dB, což znamená, že váš zdroj bude vždy znít jako váš zdroj a nic jiného.

Co se týče konektivity, má ULTIMA PRE 2 o hi-fi systémy (a nejen o ně!) postaráno. Je vybaven osmi vstupy, čtyřmi stereo páry XLR pro symetrické připojení a dalšími čtyřmi RCA pro nesymetrické připojení, přičemž každý z nich lze zesílit a individuálně zvolit. Pro výstupy je k dispozici jeden stereofonní pár XLR nebo RCA, aby bylo možné připojit jeden stereofonní zesilovač, jako je ULTIMA 5, nebo pár monobloků, jako je ULTIMA 3s. Samozřejmě je postaráno i o uživatele sluchátek pro osobní a noční poslech, kteří mají na přední straně navíc 6,35mm výstup s vysokým rozlišením.

Tam, kde je důležité systémové spouštění (umožňující současné spuštění připojených zařízení stisknutím jediného tlačítka), je ULTIMA PRE 2 vybavena třemi výstupy, které by měly být pro většinu systémů více než dostačující.

Frekvenční odezva 10Hz - 200kHz +/- 3dB

THD 0,002% 20Hz - 20 kHz

Odstup signálu od šumu -102dB na všech vstupech

Vstupní impedance 100 kΩ

Výstupní impedance 100Ω

Maximální vstupní napětí 10 V RMS

Maximální výstupní napětí 17V RMS

Volitelné zesílení x0,5, x1, x1,5, x2, x2,5 a x3

Oddělení kanálů 100 dB

Provozní napětí 80-250 V AC s automatickým přepínáním

Spotřeba energie 30W

Rozměry Bez nohou Integra: 420 mm (š) x 355 mm (d) x 133 mm (v).

Rozměry s přiloženými nožičkami Integra: 480 mm (š) x 355 mm (d) x 173 mm (v).

Hmotnost: 18kG

Doplňkové parametry

Kategorie: Předzesilovače
Záruka: 2 roky