Uniti Atom Headphone Edition

Akce
Značka: Naim
74 990 Kč –13 %
e3b4822a 6502 4afd 941c f3e5f5a679ee,1200,900
74 990 Kč –13 % 64 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

All-in-One zařízení, sluchátkový zesilovač + streamer

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zařízení All-in-One

 


Sluchátkový zesilovač a streamer Uniti Atom Edition dokáže proměnit jakýkoli prostor ve váš vlastní zvukový kokon. Tam, kde typické sluchátkové zesilovače vyžadují připojení k počítači, má Uniti Atom Headphone Edition veškerý mozek - a exkluzivní streamovací platformu Naim. Sluchátková verze mnohokrát oceněného zesilovače Uniti Atom je navíc vybavena 6,3mm a vyváženými výstupy XLR a Pentaconn a je kompatibilní s celou řadou sluchátek - jako ideálního partnera doporučujeme Focal. Nabízí ještě větší flexibilitu - můžete mít připojená až troje sluchátka a přepínat sady podle toho, co a kdy posloucháte.

Přes sluchátka můžete streamovat vlastní digitální hudební knihovnu, oblíbené rozhlasové stanice a podcasty a hudbu ze služeb Spotify, Apple Music, Tidal a Qobuz, aniž by vás rušil život. Také můžete bezdrátově streamovat přímo ze všech svých zařízení prostřednictvím vestavěných technologií Apple AirPlay 2 a Chromecast a navíc připojit další zdroje, od gramofonů po USB disky. Všechny tyto možnosti můžete prozkoumat a vybírat prostřednictvím aplikace Naim.

Když chcete poslouchat nahlas, vynikne také jako kompaktní streamovací předzesilovač. Stačí přidat aktivní reproduktory nebo výkonový zesilovač a reproduktory - a hned máte systém.

Aplikace Naim - dostupná pro zařízení Apple a Android - umožňuje snadno ovládat Uniti Atom Headphone Edition a dokonce propojit další hudební systémy v domácnosti do úžasné sestavy s více místnostmi. Pomocí aplikace získáte přístup k veškeré hudbě, včetně oblíbených rozhlasových stanic, streamovacích služeb a seznamů skladeb, a můžete si prohlédnout diskografie a životopisy umělců.

Sluchátka Uniti Atom Headphone Edition bezproblémově spolupracují s dalšími streamovacími produkty Naim, včetně systémů Mu-so. Vyberte si stejnou skladbu v dokonalé synchronizaci rytmu nebo přehrávejte různou hudbu v různých místnostech. Uniti Atom Headphone Edition můžete také spárovat s dalšími bezdrátovými reproduktory kompatibilními s AirPlay 2 prostřednictvím aplikace Apple Home nebo s dalšími vestavěnými zařízeními Chromecast prostřednictvím aplikace Google Home.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sluchátkové
Záruka: 2 roky
Multiroom: Synchronizace až pěti produktů Naim Streaming a ovládání prostřednictvím aplikace Naim
Vstupy: Digitální: 2x optický S/PDIF až 96 kHz, koaxiální RCA (až 24bit/192 kHz, DoP 64Fs), analogový: USB: 2x USB 2.0 (konektor typu A)
Výstupy: Vyvážený výstup XLR předzesilovače, výstup RCA předzesilovače
Síť: Ethernet (10/100 Mb/s), WiFi (802.11 b/g/n/ac s interní anténou)
Sluchátkové výstupy: 4,4mm Pentaconn (vyvážený) 4 pin XLR (vyvážený) 6,35mm (¼ palce) jack (nevyvážený), 1,5W RMS na kanál do 16 ohmů, Vhodné pro slu
Stream: Apple AirPlay 2, Chromecast Built-in, UPnPTM, Spotify® Connect, TIDAL, Roon Ready, Bluetooth, Internet Radio, Qobuz