Naim Uniti Nova PE

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: Naim
249 990 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Uniti Nova Power Edition - Nejnovější přírůstek do řady Uniti, Nova PE, je dosud nejvýkonnějším all-in-one přehrávačem Naim se svými 150 W výkonu.

- Nekompromisní streamer a integrovaný zesilovač. UNITI NOVA PE je natolik výjimečným přístrojem, že lze právem hovořit o zcela nové kategorii hi-fi zařízení. Je to plnohodnotný NAIM, který se však rozhodl přinést absolutní kvalitu tam, kam se klasické komponenty jen stěží dostávají. Minimalisticky pojaté interiéry, moderní domy, stále častější požadavky na prostorovou nenáročnost elektroniky. Všude tam se stále více a více zabydlují přístroje řady UNITI, zejména proto, že svou vysokou univerzálnost ani v nejmenším nezačaly stavět na kompromisu. Výbava je absolutní, konstrukční přístup vychází z toho nejlepšího, co NAIM nabízí, není možné, aby něco chybělo. 

Používá nejnovější streamovací kartu Naim NP800 s vyváženým digitálním signálem LVDS pro nízký šum.

Streamujte internetová rádia, hudbu ze Spotify Connect, Apple Music, Tidal (a Tidal Connect), Qobuz, AirPlay2, Chromecast Built-In, UPnP™ servery, USB připojené úložiště a Roon Ready
AptX Adaptive Bluetooth®
Kontinuita ovládání aplikace ve všech řadách Naim: Focal & Naim App
Možnost více místností s ostatními streamovacími produkty Naim
Obousměrné dálkové ovládání ZigBee RF, není potřeba přímá viditelnost, změny hlasitosti se projevují na dálkovém ovladači
5,0" barevný displej
Příkon v pohotovostním režimu 0,5 W.

Použití dvou interních napájecích zdrojů: jeden je vysoce kvalitní audiofilského lineárního typu, založený na velkém toroidním transformátoru.

Druhý je vysoce účinný SMPSU se spotřebou 0,5 W

Galvanické oddělení ovládacích a audio obvodů
rozměry produktu: 432 x 116 x 265 mm
hmotnost netto: 15.10 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Stereo receivery
Záruka: 2 roky