YG Acoustics Carmel 3

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: YG Acoustics
1 006 000 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny 2 - 3 pracovní dny Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Referenční řada YG Acoustics je ukázkou toho nejlepšího, čeho lze dosáhnout v oblasti přesnosti a muzikality a tyto modely patří mezi nejoceňovanější reproduktory na světě.

Kombinují pokročilé materiály se špičkovou vědou a technikou. Jsou navrženy bez kompromisů s jediným cílem - přenést posluchače do srdce hudby.

Carmel 3 přináší nejvyšší možnou přesnost a muzikálnost, jakou lze z kompaktního dvoukanálového reproduktoru získat. K výrobě tohoto modelu bylo použito mnoho technologií z modelů XV, Sonja a Hailey v kompaktním provedení, které je kompatibilní s jakoukoli místností. Carmel 3 vrhá obrovskou zvukovou scénu s bezproblémovým vykreslením detailů. Neuvěřitelná jemnost se snoubí s obrovským výkonem a autoritou.

Konstrukce referenčních reproduktorů je vyrobena z vysoce kvalitního leteckého hliníku, který je obráběn přímo ve firmě s neuvěřitelnou přesností. Reproduktory jsou pečlivě ručně vyráběny odborníky v dílně v Coloradu.

Modely Reference 3 obsahují nové technologie a konstrukční inovace založené na nových teoretických modelech, detailních multidoménových simulacích a tisících hodin poslechu. Konečný výsledek: reproduktory, které zprostředkují každou nuanci emocí, každý hudební náznak od nejmenšího mikrodetailu až po niterný dopad nejhřmotnějšího crescenda. 

Zcela nový, hybridní výškový reproduktor Lattice využívá nový vzduchový rám ze speciálně vybrané letecké slitiny, opracovaný společností YG Acoustics. Poskytuje výjimečně nízké zkreslení v obrovské šířce pásma a široký úhlový rozptyl podporující velký sweet-spot.

Přelomové ultrakoherentní křížové měniče třetí generace využívají hluboké poznatky ze simulací a poskytují výkon, který dosud nebyl možný.

Měniče BilletCore využívají pokročilé motory a kužely obráběné přímo ve firmě z masivního polotovaru, které nabízejí jeden z nejvyšších výkonů a nejnižší zkreslení u všech dnes dostupných měničů.

 

TYP REPRODUKTORU
Dvoupásmový pasivní podlahový reproduktor
MĚNIČE
Mřížkový hybridní výškový reproduktor s pokročilým vzduchovým rámem
18,5 cm (7,25") reproduktor BilletCore s pokročilými neodymovými magnety motoru
CROSSOVER
Ultrakoherentní obvod s křížením na 1,75 kHz
Výjimečné vyrovnání fáze: ±5° relativní fáze mezi měniči od 700 Hz do 3,3 kHz, pokrývající celý rozsah, kde je relativní výkon měničů v rozmezí 25 dB
Optimalizováno pro vyrovnání fáze, sklon fáze a přechodovou odezvu Vlastní kondenzátory včetně modelů s čistě kovovou fólií
Pokročilé rezistory včetně vícenásobných fóliových rezistorů pro výjimečné zobrazování a přechodovou odezvu
Pokročilé induktory s rezonančním tlumením
Výpočtově optimalizované uspořádání pro minimalizaci interakcí mezi součástkami
ODEZVA
Použitelný výstup sahá od 32 Hz do 40 kHz
Výjimečně nízké zkreslení v celém rozsahu
Vynikající párové přizpůsobení
CITLIVOST
87 dB
IMPEDANCE
Průměrná hodnota 6 ohmů
3,2 ohmů minimálně
ROZMĚRY
103 × 23 × 31 cm (V × Š × H)
41 × 9 × 13" (V × Š × H)
HMOTNOST
39 kg na reproduktor
85 liber na reproduktor
POVRCHOVÁ ÚPRAVA
Standardní povrchové úpravy jsou stříbrná a černá
Pro další možnosti povrchové úpravy kontaktujte svého prodejce