Matrix Audio

Webová stránka značky: Matrix Audio

Rádi bychom vám představili novou značku Matrix Audio. Tento výrobce není na trhu žádným nováčkem (přes 10 let) a na výstavě High-End 2024 v Mnichově vzbudil velký zájem jak mezi obchodníky, tak i u novinářů. Matrix Audio se primárně zaměřuje na vysoce kvalitní audio streamery s širokou konektivitou, sluchátkovým zesilovačem a vlastní ovládací aplikací.

Všechny produkty Matrix Audio nejenže mají vynikající zvukový výkon, ale také přinášejí unikátní vzhled, který se snadno integruje do domácího prostředí.

Aplikace MA Player je operační systém pro přehrávání hudby založený na Linuxu, který je exkluzivně dostupný pro streamery Matrix Audio. Zaměřuje se nejen na kvalitu přehrávání, ale také na interakci mezi člověkem a počítačem. Obsahuje výkonnou knihovnu pro dekódování zvukových formátů, aby bylo možné přehrávání souborů ve formátech PCM, DSD, MQA a dalších s různými vzorkovacími frekvencemi, a také automaticky indexuje audio soubory z lokálních úložišť a NAS a vytváří z nich hudební knihovny.

Jak již bylo uvedeno výše, Matrix Audio se primárně specializuje na vysoce kvalitní audio streamery, ale jejich celé portfolio obsahuje více než je to. 

Posledním přírůstkem je High-End série s označením M, která byla představena na výstavě v Mnichově 2024. Série obsahuje streamer, předzesilovač a koncový zesilovač. Nejrozsáhlejší série je Element, která obsahuje hned několik druhů streamerů a rovněž koncový zesilovač, který lze používat téměř se všemi streamery Matrix Audio a vytvořit tak velmi výkonný kompaktní systém. Vstupní řadu představují produkty s názvem mini-i, které spojují kompaktní a stylové tělo s širokými možnostmi používání. Poslední sérií je X-SABRE, která se vymyká designově oproti ostatním produktům výrobce a představuje unikátní produkt pro zapálené audiofily. Nesmíme samozřejmě zapomenout na nepostradatelné příslušenství v podobě USB a Ethernetových kabelů. 

Žádné produkty značky Matrix Audio nebyly nalezeny...