Accuphase A-36

Značka: Accuphase
99 999 999 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Accuphase A-36 zdědil mnoho vynikajících konstrukčních prvků vyvinutých pro modely vyšší třídy a definuje linii čistých výkonových zesilovačů třídy A.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncový zesilovač Accuphase A-36 zdědil mnoho vynikajících konstrukčních prvků vyvinutých pro modely vyšší třídy. Nově definuje základní linii čistých výkonových zesilovačů třídy A a představuje stejnou neochvějnou pozornost věnovanou detailům a oddanost kvalitě zvuku, kterou je Accuphase právem proslulý.

V koncovém stupni jsou použity výkonové tranzistory MOS-FET proslulé svou vynikající frekvenční odezvou, zvukovým výkonem a špičkovou spolehlivostí v trojité paralelní konfiguraci a jsou řízeny v čisté třídě A. To je podpořeno silným napájecím zdrojem s masivním transformátorem a dvěma velkými 47 000μF filtračními kondenzátory.

Výstupní výkon v každém kanálu je dimenzován na impozantních 150 W do 1 ohmu, 120 W do 2 ohmů, 60 W do 4 ohmů a 30 W do 8 ohmů. Tento působivý zesilovač spolehlivě zvládne i reproduktory s ultranízkou impedancí nebo drastickými výkyvy impedanční křivky.
Ve výstupních obvodech jsou místo relé použity spínače MOS-FET, které eliminují mechanické kontakty a zvyšují dlouhodobou spolehlivost.

  • Čistý provoz třídy A poskytuje kvalitní výkon: 30 W x 2 do 8 ohmů
  • Výkonový koncový stupeň MOSFET s 3 paralelní konfigurací push-pull
  • Princip přístrojového zesilovače použitý ve vstupním stupni
  • Zesilovací stupeň implementuje dále vyvinutou topologii MCS+
  • Princip proudové zpětné vazby kombinuje stabilní provoz s vynikající kvalitou zvuku
  • Režim přemostěného připojení umožňuje přechod na monofonní zesilovač
  • Silné napájení s masivním vysoce účinným transformátorem a velkými filtračními kondenzátory
  • Čtyřstupňová regulace zesílení

 

 

Accuphase Laboratory, Inc. je japonský výrobce špičkových zvukových zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr Kenwoodu Jiro Kasuga koncem roku 1972. Jedná se do současnosti o „prémiového výrobce“ s vysokou hodnotou komponentů, které neztrácí v čase, dlouhou tradicí, ale i svým ikonickým designem. Čistý provoz třídy A poskytuje dostačný výkon: 2 x 30 wattů do 8 ohmů Výkonový výstupní stupeň MOSFET je vybaven 3-paralelní konfigurací push-pull Princip proudové zpětné vazby kombinuje stabilní provoz s vynikající kvalitou zvuku Režim mostového připojení umožňuje zapojení jako monofonní zesilovač - monoblok Výkony: (20-20.000Hz): 2x120W/2Ω, 2x60W/4Ω, 2x30W/8Ω; můstkové zapojení: 1x240W/4Ω, 1x120W/8Ω; Silný napájecí zdroj s masivním vysoce účinným transformátorem a velkými filtračními kondenzátory 4-stupňová regulace zisku Respektujeme požadavky výrobce na prodej komponentů Accuphase, tedy pro informace o ceně a možnostech objednání nás prosím kontaktujte na: Telefon: 722 705 125 e-mail: info@hifimorava.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Koncové
Záruka: 2 roky
Frekvenční rozsah: 20Hz - 20kHz (-0,7dB)
Hmotnost: 22,8 kg
Odstup signálu od šumu (digitální / analog): > 112dB
Příkon St.by / provoz: < 0,5 W / < 20 W
Rozměry ( š x v x h ): 465x 171x 425 mm
Výstupní výkon (stereo): 2x120W/2Ω, 2x60W/4Ω, 2x30W/8Ω
Zkreslení: 0,05% 2Ω, 0,03% 4-16Ω

Accuphase Laboratory, Inc. (původně známá jako Kensonic Laboratory, Inc.) je prestižní japonský výrobce high-end audio zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr společnosti Kenwood Jiro Kasuga na konci roku 1972.Kasuga nebyl spokojen s názory společnosti Kenwood týkajícími se následovníka jejich jednotky High-End Supreme 1 (1967). Najal několik inženýrů z jiných významných značek (Marantz, Luxman) a založil společnost Kensonic, jejímž spoluvlastníkem byl Kenwood. V současné době je společnost Accuphase lídrem nejen na domácím trhu s audiotechnikou nejvyšší kvality, jsou také významným inovátorem v oboru.

Název Accuphase vznikl spojením slov "accu" od "přesný" a "phase", což vyjadřuje dlouholetou doktrínu společnosti "dobrat se pravdy" v oblasti audiotechniky.

Výrobky Accuphase jsou mezi nadšenci do špičkového zvuku velmi kladně hodnoceny a považují se za referenční produkty své třídy. Lze je snadno rozpoznat podle velkých čelních panelů v barvě šampaň a velkých dvojitých analogových měřičů výkonu