Accuphase E-4000

Značka: Accuphase
99 999 999 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Accuphase Laboratory, Inc. je japonský výrobce špičkových zvukových zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr Kenwoodu Jiro Kasuga koncem roku 1972. Jedná se do současnosti o „prémiového výrobce“ s vysokou hodnotou komponentů, které neztrácí v čase, dlouhou tradicí, ale i svým ikonickým designem. Dva rozšiřující sloty na zadním panelu umožňují použití volitelných modulů.

E-4000 je nástupce modelu E-480 a 12 generací integrovaných zesilovačů Accuphase třídy AB.
Sekce předzesilovače poskytuje nízkošumovou AAVA ovládání hlasitosti s plně symetrickou konfigurací obvodů.
Sekce výkonového zesilovače má bipolární tranzistory ve čtyřnásobném paralelním uspořádání push-pull.

Zesilovač využívá vlastností firemního napájecí zdroj s masivním, vysoce účinným toroidní transformátorem a 40000μF filtračními  kondenzátory.

Technický list výrobce: https://www.accuphase.com/technical_information/e-4000_technical_information.pdf


Výstupní výkon 180 wattů do 8 ohmů / 260 wattů do 4 ohmů

Respektujeme požadavky výrobce na prodej komponentů Accuphase, tedy pro informace o ceně a možnostech objednání nás prosím kontaktujte na:

Telefon: 722 705 125

e-mail: info@hifimorava.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky

Accuphase Laboratory, Inc. (původně známá jako Kensonic Laboratory, Inc.) je prestižní japonský výrobce high-end audio zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr společnosti Kenwood Jiro Kasuga na konci roku 1972.Kasuga nebyl spokojen s názory společnosti Kenwood týkajícími se následovníka jejich jednotky High-End Supreme 1 (1967). Najal několik inženýrů z jiných významných značek (Marantz, Luxman) a založil společnost Kensonic, jejímž spoluvlastníkem byl Kenwood. V současné době je společnost Accuphase lídrem nejen na domácím trhu s audiotechnikou nejvyšší kvality, jsou také významným inovátorem v oboru.

Název Accuphase vznikl spojením slov "accu" od "přesný" a "phase", což vyjadřuje dlouholetou doktrínu společnosti "dobrat se pravdy" v oblasti audiotechniky.

Výrobky Accuphase jsou mezi nadšenci do špičkového zvuku velmi kladně hodnoceny a považují se za referenční produkty své třídy. Lze je snadno rozpoznat podle velkých čelních panelů v barvě šampaň a velkých dvojitých analogových měřičů výkonu