Accuphase E-700

JIŽ BRZY!
Značka: Accuphase
99 999 999 Kč / ks
Objednáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Accuphase Laboratory, Inc. je japonský výrobce špičkových zvukových zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr Kenwoodu Jiro Kasuga koncem roku 1972. Jedná se do současnosti o „prémiového výrobce“ s vysokou hodnotou komponentů, které neztrácí v čase, dlouhou tradicí, ale i svým ikonickým designem. Stereofonní integrovaný zesilovač s trojitým paralelním push-pull zapojením s MOS-FET tranzistory - pracují v čisté třídě A.

E-700 je evoluční integrovaný zesilovač, který zahrnuje řadu technologií z 50. výročí vlajkového modelu E-800. Sekce předzesilovače využívá ovládání hlasitosti typu Balanced AAVA s ANCC pro vytvoření vyvážené konfigurace od vstupu po výstup a dosažení provozní dokonalosti. Výkonový zesilovač byl posílen, což dále zvyšuje spolehlivost. Zažijte celou šíři emocí při živých vystoupeních s vynikajícím a plným zvukovým projevem E-700.

Technické parametry: Čistý provoz třídy A (35 wattů do 8 ohmů)

Lineární výkon: 35 wattů do 8 ohmů, 70 wattů do 4 ohmů nebo 140 wattů do 2 ohmů

Čtyřnásobná paralelní konfigurace push-pull využívající výkonové MOS-FET řízené ve třídě A

Firemní napájecí zdroj s masivním vysoce účinným transformátorem a velkými filtračními kondenzátory

Možnost osazení volitelných modulů Phono a digital

Vysoký tlumicí faktor 1000

Rozměry: 465x191x428mm Hmotnost 25,3 kg

Dálkovy ovladač RC-220

Zpráva Hifi Voice: https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme-si/5121-s-kvalitou-zvuku-blizi-se-vlajkove-lodi-accuphase

Respektujeme požadavky výrobce na prodej komponentů Accuphase, tedy pro informace o ceně a možnostech objednání nás prosím kontaktujte na:

Telefon: 722 705 125 e-mail: info@hifimorava.cz

V naší nabídce také kabely Accuphase AL type RCA, AL type XLR, ASL type RCA, ASLC type XLR, AHDL digital

Doplňkové parametry

Kategorie: Integrované
Záruka: 2 roky

Accuphase Laboratory, Inc. (původně známá jako Kensonic Laboratory, Inc.) je prestižní japonský výrobce high-end audio zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr společnosti Kenwood Jiro Kasuga na konci roku 1972.Kasuga nebyl spokojen s názory společnosti Kenwood týkajícími se následovníka jejich jednotky High-End Supreme 1 (1967). Najal několik inženýrů z jiných významných značek (Marantz, Luxman) a založil společnost Kensonic, jejímž spoluvlastníkem byl Kenwood. V současné době je společnost Accuphase lídrem nejen na domácím trhu s audiotechnikou nejvyšší kvality, jsou také významným inovátorem v oboru.

Název Accuphase vznikl spojením slov "accu" od "přesný" a "phase", což vyjadřuje dlouholetou doktrínu společnosti "dobrat se pravdy" v oblasti audiotechniky.

Výrobky Accuphase jsou mezi nadšenci do špičkového zvuku velmi kladně hodnoceny a považují se za referenční produkty své třídy. Lze je snadno rozpoznat podle velkých čelních panelů v barvě šampaň a velkých dvojitých analogových měřičů výkonu