Accuphase PS-1250 CLEAN POWER SUPPLY

Značka: Accuphase
99 999 999 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Accuphase Laboratory, Inc. je japonský výrobce špičkových zvukových zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr Kenwoodu Jiro Kasuga koncem roku 1972.

Jedná se do současnosti o „prémiového výrobce“ s vysokou hodnotou komponentů, které neztrácí v čase, dlouhou tradicí, ale i svým ikonickým designem.

PS-1250 - CLEAN POWER SUPPLY

Jedná se o nástupce modelu PS-1230.

Klíčové vlastnosti aktivní pračky:
Jedná se již o 6. generaci zařízení, které zabezpečuje přísun čistého napájení s minimálním zkreslením THD pro kompletní audiovizuální systém.
Na první pohled je viditelná změna a to je barevný displej z tekutých krystalů, který zobrazuje průběh vstupního/výstupního výkonu jednotky (sinusovku referenčnímu signálu ultimativního generátoru). Přepnutím přepínače lze zjistit celkovou spotřebu, poměr vstupního/výstupního napětí nebo zkreslení. 

Hlavní atributy jednotky jsou: zabezpečení a dodávka naprosto ideálního napájení s velice nízkým celkovým harmonickým zkreslením a to vše při malé spotřebě energie (55W).

PS-1250 má symetrickou vnitřní konstrukci obdobnou jako stereofonní výkonový zesilovač Accuphase. Jeho masivní napájecí část je uprostřed jednotky a výkonové bloky zesilovače jsou po stranách, symetricky připojené s velmi nízkou výstupní impedanci. Všechny vnitřní vodiče jsou izometrické a se stejnou délkou, což zabezpečuje elektrický výkon a zvukovou kvalitu každé jedné výstupní zásuvky na stejné úrovni.

Jednotka nabízí 8 výstupních zásuvek s celkovou maximální spotřebou 1235W.

 

 

Respektujeme požadavky výrobce na prodej komponentů Accuphase, tedy pro informace o ceně a možnostech objednání nás prosím kontaktujte na:

Telefon: 722 705 125

e-mail: info@hifimorava.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové filtry
Záruka: 2 roky

Accuphase Laboratory, Inc. (původně známá jako Kensonic Laboratory, Inc.) je prestižní japonský výrobce high-end audio zařízení se sídlem v Jokohamě, který založil bývalý inženýr společnosti Kenwood Jiro Kasuga na konci roku 1972.Kasuga nebyl spokojen s názory společnosti Kenwood týkajícími se následovníka jejich jednotky High-End Supreme 1 (1967). Najal několik inženýrů z jiných významných značek (Marantz, Luxman) a založil společnost Kensonic, jejímž spoluvlastníkem byl Kenwood. V současné době je společnost Accuphase lídrem nejen na domácím trhu s audiotechnikou nejvyšší kvality, jsou také významným inovátorem v oboru.

Název Accuphase vznikl spojením slov "accu" od "přesný" a "phase", což vyjadřuje dlouholetou doktrínu společnosti "dobrat se pravdy" v oblasti audiotechniky.

Výrobky Accuphase jsou mezi nadšenci do špičkového zvuku velmi kladně hodnoceny a považují se za referenční produkty své třídy. Lze je snadno rozpoznat podle velkých čelních panelů v barvě šampaň a velkých dvojitých analogových měřičů výkonu