EVERSOLO DMP-A6 MASTER EDITION

Novinka K poslechu ve studiu
Značka: Eversolo
31 490 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

EverSolo DMP-A6 MASTER je závanem čerstvého vzduchu v současné nabídce zařízení pro streamování zvuku ve vysokém rozlišení. Díky čtyřjádrovému procesoru a velké integrované paměti se jedná o univerzální audio přehrávač, který je stvořen pro bezztrátové streamování a přehrávání hudby.

Oproti běžnému modelu má edice GOLD dva vysoce přesné oscilátory ACCUSILICON FEMTOSECOND, které účinně eliminují jitter a zajišťují přesnou a transparentní reprodukci zvuku a chip OPA1612 s velmi nízkým šumem a nízkým zkreslením 1KHz 0,000015%

Dekódování zvuku modelu DMP-A6 je svěřeno dvěma čipům ESS ES9038 Q2M DAC, což je vysoce výkonný model, který je mezi audiofily široce uznávaný. Podporuje také zvukové toky s vysokým rozlišením až do PCM 32bit 768 kHz a DSD512 a dekódování souborů MQA.

Dotykový 6" LCD displej s vysokým rozlišením dokonale integrovaný do hliníkového šasi modelu DMP-A6 Master Edition umožňuje praktické a ergonomické používání. Uživatelské prostředí má být co nejintuitivnější. Prostřednictvím tohoto krásného rozhraní je tedy možné přistupovat ke všem možnostem přehrávače a informacím.

DMP-A6 Master Edition je vybaven integrovanou pamětí 4 GB DDR + 32 GB eMMC, aby bylo možné používat mnoho aplikací.

K dispozici je slot kompatibilní s 4TB diskem M.2 NVME 2280 SSD, který lze instalovat bez nutnosti sejmutí krytu a který umožňuje lokální ukládání hudby a extrémně rychlý přístup k ní. Použití SSD místo pevného disku navíc umožňuje snížit teplotu a vibrace zařízení.

DMP-A6 Master Edition je vybaven modulem napájení s nízkým šumem, několik kondenzátorů snižuje rušení. Filtrační obvod je navíc speciálně navržen pro vstup střídavého proudu a snižuje vysokofrekvenční šum od 100 kHz do 5 MHz, čímž zajišťuje nepřetržitý výkon, hladší šum na pozadí a jasnější hudební detaily.

Obvody modelu DMP-A6 rovněž využívají dva vysoce přesné oscilátory ACCUSILICON FEMTOSECOND, které účinně eliminují jitter a zajišťují přesnou a transparentní reprodukci zvuku.

Sleva se vztahuje na jeden vystavený kus s plnou zárukou

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Záruka: 2 roky