KEF LS50 META

Značka: KEF
34 980 Kč / pár
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástupce mimořádné sírie KEF LS50 „Meta“ jakožto metamateriály – právě z toho posledního je odvozen přídomek druhé generace ikonického modelu LS50 Recenze v CZ zde: https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/reprosoustavy-regalove/2805-kef-ls50-meta Je použita 12. generace měniče Uni-Q. Nový měnič redukuje zabarvení zvuku, zkreslení čímž zvuk dělá čistější a přirozený spolu s designem skříně pro nejlepší akustický výkon s vysoce transparentním přednesem. KONSTRUKCE Dvoupásmová s bassreflexem MĚNIČ Uni-Q Výškový: 25 mm (1") Středobas: 130 mm (5,25") s hliníkovou membránou 47 Hz - 45 kHz HARMONICKÉ ZKRESLENÍ   MAXIMÁLNÍ VÝKON 106 dB DOPORUČENÝ VÝKON ZESILOVAČE 40-100 W NOMINÁLNÍ IMPEDANCE 8 Ω (min. 3,5 Ω) CITLIVOST (2.83V/1M) 85 dB HMOTNOST 7,8 kg ROZMĚRY 302 x 200 x 280.5 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Regálové
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.