KEF S2 Floor stand

Značka: KEF
11 580 Kč / pár
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stojan pro policovou reprosoustavu nejen pro LS50 Meta a LS50 Wireless II, ale i pro další regálové reproduktory značky KEF, součástí balení je sada nastavitelných hrotů a ochranných podložek.

Podlahové stojany série S2 byly navrženy technickým týmem KEF, aby zajistily, že vaše reproduktory budou znít co nejlépe, díky tomu vám poskytnou nedotčený zvuk vyplňující místnost. Mají ideální výšku pro polohu měničů a jejich ocelové desky společně s hliníkovou konstrukcí tak poskytují dokonalou platformu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany
Záruka: 2 roky

KEF je zkratka pro britskou společnost KEF Electronics, která se zabývá výrobou a prodejem kvalitního audio a hifi techniky. Společnost byla založena v roce 1961 a od té doby se stala jednou z předních světových značek v oboru zvukového vybavení.

KEF nabízí široký sortiment produktů, včetně reproduktorů, zvukových soustav, sluchátek, zesilovačů a dalšího audio zařízení. Společnost se specializuje na výrobu vysokokvalitního zvukového vybavení pro domácí kino a hifi systémy, které jsou určeny pro náročné uživatele, kteří očekávají vynikající zvukový výkon a nejlepší zážitek z poslechu hudby.

KEF se proslavil svými inovativními technologiemi a patentovanými designy reproduktorů, které pomáhají vytvářet vysoce kvalitní a autentický zvuk. Společnost se snaží o neustálé zlepšování svých produktů a o to, aby zákazníkům poskytla vynikající zvukový zážitek.

V současné době se KEF řadí mezi přední světové značky v oboru audio a hifi techniky a je respektována pro svou kvalitu, inovace a dlouhou historii v tomto odvětví.