LUMIN D2

Akce
Značka: LUMIN
59 990 Kč –25 %
6132 lumin d2
59 990 Kč –25 % 44 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

LUMIN D2 je audio síťový přehrávač s podporou formátů DSD128 5.8MHz

Podpora souborů FLAC, ALAC a DSD (SACD) a to až do maximální kvality 32bit a 384kHz Podpora Tidal, Qobuz, Spotify (MQA)

Dualní Wolfson WM8741 převodníky Oddělena digitální a analogová část.

Streamer má vestavěný interní zdroj.

Podporované formáty: DSD LOSSLESS (DSF, DIFF, DoP, DFF) PCM LOSSLESS (FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF Komprimované audio (mp3, aac) D/A převodník: 32bit a 384kHz - 2x Wolfson WM8741 DSD: 128 5,6MHz, 1bit Vstupy: Ethernet Network 100Base-T (LAN), USB Výstupy analog: XLR balanced, RCA unbalanced Výstupy digitální: BNC SPDIF, HDMI out PCM 384kHz, 16-32bit, 16–24-bit DSD 5.6MHz, 1-bit Ovládání pomocí Apple iPad - IOS 5 a vyšší Rozměry: 24,4 cm x 24 cm x 6 cm Šasi z broušeného hliníku, hliníkový přední panel, display Hmotnost: 2,0 kg

Stříbrné nebo černé provedení

Akční cena do vyprodání zásob, od podzimu 2023 bude uveden nástupce Lumin D3 - 64.990,- Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Záruka: 2 roky

Vždy o krok napřed!
Společnost LUMIN se neustále vyvíjí. Celá řada LUMIN těží z programu neustálého vývoje, takže si můžete být jisti, že pokud je to možné, přináší vám nejnovější streamovací technologie.

Jen za poslední rok jste se dočkali bezplatných bezztrátových rozhlasových stanic Flac, řízení vyvážení procesoru Leedh (pro modely s čipy ESS DAC), vylepšené kvality zvuku Spotify Connect, experimentálního režimu "pouze Roon", podpory aplikace JPlay pro iOS a mnoha dalších novinek - to vše zcela zdarma pro všechny uživatele!

Společnost LUMIN má dlouhou historii ve světě audia a vyrábí prémiové hudební streamery, které získaly řadu ocenění. Nyní je uznávanou špičkou v oboru a její streamovací produkty se snadno používají, jsou pečlivě zkonstruované, plně upgradovatelné s příchodem nových technologií a především nabízejí vynikající hudební výkon.

Už při prvním pohledu na hudební streamer LUMIN a jeho používání je zřejmé, kolik úsilí bylo věnováno jeho konstrukci a výrobě. Získání nejkvalitnějších sladěných komponent, vytvoření skutečně vyvážených obvodů a jejich umístění v šasi, které chrání před rušením, to vše má za následek plný a svěží zvukový zážitek s velmi nízkou úrovní zkreslení a vysokým dynamickým rozsahem. Jednoduchá, ale promyšlená konstrukce umožňuje, aby hardware nepřekážel, a vy jste tak získali co nejlepší spojení s hudbou.

Stejně tolik práce je věnováno softwaru, díky němuž jsou přehrávače LUMIN tak schopné a snadno ovladatelné. Od firmwaru, díky němuž je každý přehrávač tak spolehlivý a plně funkční, až po aplikaci LUMIN, která běží na vašem chytrém zařízení a dává vám veškerou hudbu na dosah ruky.