LUMIN M1

Značka: LUMIN
54 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Highendový audio zesilovač se streamerem Podpora Tidal, Qobuz DSD SUPPORT: DSD128 5.6MHz, 1-bit PHYSICAL: Stereo 4 mm banana binding posts SPEAKER LOAD: >= 4 Ohm RATED POWER OUTPUT (PER CHANNEL): 60W @ 8 Ohm Speaker 100W @ 4 Ohm Speaker POWER SUPPLY: 100–240V AC auto-ranging PHYSICAL: 361mm (W), 323mm (D), 58mm (H), 4.5kg TREAMING PROTOCOL: UPnP AV protocol with audio streaming extension Gapless Playback On-Device Playlist SUPPORTED AUDIO FILE FORMATS: DSD LOSSLESS: DSF (DSD), DIFF (DSD), DoP (DSD) PCM LOSSLESS: FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF COMPRESSED (LOSSY) AUDIO: MP3, AAC (in M4A container) SUPPORTED AUDIO SAMPLE RATES, BIT DEPTHS, NUMBER OF CHANNELS: PCM, 44.1kHz - 384kHz, 16 - 32bit, Stereo DSD, 2.8MHz - 5.6MHz, 1bit, Stereo SUPPORTED CONTROL DEVICES: All models of Apple iPad (v2 or later). iOS 5.0 or later required. Full Retina Display support. APP FEATURES: High-resolution artwork. Artwork caching. AirPlay compatibility. Multiple-tag handling. ‘Composer’ tag support. Find & Filter. Tag browsing. Native Tidal and Qobuz support. INPUT: Ethernet Network 1000Base-T USB storage, flash drive, USB hard disk (Single-partition FAT32, NTFS and EXT2/3 only) FINISH: Raw brushed aluminium

Doplňkové parametry

Kategorie: ZESILOVAČE
Záruka: 2 roky

Vždy o krok napřed!
Společnost LUMIN se neustále vyvíjí. Celá řada LUMIN těží z programu neustálého vývoje, takže si můžete být jisti, že pokud je to možné, přináší vám nejnovější streamovací technologie.

Jen za poslední rok jste se dočkali bezplatných bezztrátových rozhlasových stanic Flac, řízení vyvážení procesoru Leedh (pro modely s čipy ESS DAC), vylepšené kvality zvuku Spotify Connect, experimentálního režimu "pouze Roon", podpory aplikace JPlay pro iOS a mnoha dalších novinek - to vše zcela zdarma pro všechny uživatele!

Společnost LUMIN má dlouhou historii ve světě audia a vyrábí prémiové hudební streamery, které získaly řadu ocenění. Nyní je uznávanou špičkou v oboru a její streamovací produkty se snadno používají, jsou pečlivě zkonstruované, plně upgradovatelné s příchodem nových technologií a především nabízejí vynikající hudební výkon.

Už při prvním pohledu na hudební streamer LUMIN a jeho používání je zřejmé, kolik úsilí bylo věnováno jeho konstrukci a výrobě. Získání nejkvalitnějších sladěných komponent, vytvoření skutečně vyvážených obvodů a jejich umístění v šasi, které chrání před rušením, to vše má za následek plný a svěží zvukový zážitek s velmi nízkou úrovní zkreslení a vysokým dynamickým rozsahem. Jednoduchá, ale promyšlená konstrukce umožňuje, aby hardware nepřekážel, a vy jste tak získali co nejlepší spojení s hudbou.

Stejně tolik práce je věnováno softwaru, díky němuž jsou přehrávače LUMIN tak schopné a snadno ovladatelné. Od firmwaru, díky němuž je každý přehrávač tak spolehlivý a plně funkční, až po aplikaci LUMIN, která běží na vašem chytrém zařízení a dává vám veškerou hudbu na dosah ruky.