LUMIN P1

Značka: LUMIN
249 900 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lumin P1 představuje nejflexibilnější zařízení, které naplní funkce excelentního streameru, DA převodníku a předzesilovače v jednom. Jedná se tedy o universální přístroj, ke kterému připojíte své audio a video zdroje, spojíte jej s televizí a výkonovým zesilovačem a získáte kompaktní hudební systém. Pro mnohé zákazníky může díky své univerzalitě představovat lepší řešení nežli je vlajková loď značky Lumin X1. Univerzální přístroj - streamer, předzesilovač a DA převodník Celkem 9 digitálních i analogových vstupů. Z analogových vstupů je zastoupen jeden nesymetrický RCA a jeden symetrický XLR. Mezi digitální patří AES/EBU, Coax, Optika, USB a tři HDMi. Výstupy: dva analogové RCA a XLR a jeden koaxiální na BNC konektoru, HDMi s průchodem 4K a podporou ARC. LAN vstup gigabitové sítě a SFP konektor optické sítě. Možnost použít oba vstupy současně, jeden pro spojení přístroje do optické sítě a druhý pro připojení např. NASu. jeden USB A vstup pro externí harddisk nebo flash disk a zároveň digitální USB výstup s podporou formátů až do rozlišení DSD512 a PCM384. DA převodník poskytuje nativní přehrávání DSD512 nebo PCM384. Dual mono konstrukce s duálním toroidním lineárním napájecím zdrojem uvnitř. Připojení o optické sítě, což umožní úplnou izolaci od digitálního šumu v počítačové síti. Systém Leedh processing umožňující dokonalé bezeztrátové ovládání hlasitosti. Průchozí funkce pro integraci do domácího kina s podporou HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos, DTS přes vstupy HDMi. Skvělá funkce pro ty, kteří si chtějí pouštět filmy a koncerty na své kvalitní stereo sestavě nový infračervený přijímač, který je kompatibilní s univerzálními dálkovými ovladači, telefony a automatizačními systémy součástí balení je výjimečně dobře konstruovaný dálkový ovladač z akrylu a zinku, který je vyroben v Rakousku a je zcela připraven pro Roon. Dálkový ovladač umožňuje snadnou změnu vstupu, nastavení hlasitosti, navigaci v seznamu skladeb a další možnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Síťové přehrávače, streamery
Záruka: 2 roky

Vždy o krok napřed!
Společnost LUMIN se neustále vyvíjí. Celá řada LUMIN těží z programu neustálého vývoje, takže si můžete být jisti, že pokud je to možné, přináší vám nejnovější streamovací technologie.

Jen za poslední rok jste se dočkali bezplatných bezztrátových rozhlasových stanic Flac, řízení vyvážení procesoru Leedh (pro modely s čipy ESS DAC), vylepšené kvality zvuku Spotify Connect, experimentálního režimu "pouze Roon", podpory aplikace JPlay pro iOS a mnoha dalších novinek - to vše zcela zdarma pro všechny uživatele!

Společnost LUMIN má dlouhou historii ve světě audia a vyrábí prémiové hudební streamery, které získaly řadu ocenění. Nyní je uznávanou špičkou v oboru a její streamovací produkty se snadno používají, jsou pečlivě zkonstruované, plně upgradovatelné s příchodem nových technologií a především nabízejí vynikající hudební výkon.

Už při prvním pohledu na hudební streamer LUMIN a jeho používání je zřejmé, kolik úsilí bylo věnováno jeho konstrukci a výrobě. Získání nejkvalitnějších sladěných komponent, vytvoření skutečně vyvážených obvodů a jejich umístění v šasi, které chrání před rušením, to vše má za následek plný a svěží zvukový zážitek s velmi nízkou úrovní zkreslení a vysokým dynamickým rozsahem. Jednoduchá, ale promyšlená konstrukce umožňuje, aby hardware nepřekážel, a vy jste tak získali co nejlepší spojení s hudbou.

Stejně tolik práce je věnováno softwaru, díky němuž jsou přehrávače LUMIN tak schopné a snadno ovladatelné. Od firmwaru, díky němuž je každý přehrávač tak spolehlivý a plně funkční, až po aplikaci LUMIN, která běží na vašem chytrém zařízení a dává vám veškerou hudbu na dosah ruky.