Rekkord M600

Značka: Rekkord Audio
35 990 Kč / ks
2 - 3 pracovní dny

Detailní informace

Detailní popis produktu

M600 rozšiřuje  portfolio manuálních gramofonů výrobce Rekkord o audiofilský top model. Gramofon je zabudován do ušlechtilého a zároveň masivního dřevěného šasi, které je extra pevné. Gramofon je vybaven 8,6" hliníkovým raménkem speciálně vyvinutým pro tento model. Výškově nastavitelné rameno má 4dílné kuličkové kardanové ložisko vyrobené z pevných hliníkových bloků a karbonovou hlavu raménka obzvláště odolnou proti zkroucení. Hliníkový sendvičový talíř je zatížen tlumicími kroužky vyrobenými z mědi za účelem zvýšení hmotnosti a tím zajištění nejpřesnějších a nejstabilnějších otáček. Navíc je uvnitř talíře speciální tlumicí směs pro minimalizaci rezonancí. 

 Tento model M600 je k dispozici bez přenosky nebo osazen Ortofon Quintet Red. Kabely, kryt a adaptér jsou dodávány společně s gramofonem.

 Klíčové vlastnosti gramofonu:

Dřevěné a extra pevné šasi
Těžký hliníkový tlumený talíř
Elektronicky přepínatelná rychlost - 33/45 & 78 RPM
8,3" hliníkové raménko a unikátním kardanové ložisko vlastní výroby

Verze bez přenosky black 35 990,- Kč

Verze bez přenosky high gloss black 41 290,- Kč

Osazeno Ortofon Quintet Red black 41 290,- Kč

Osazeno Ortofon Quintet Red high gloss black 46 690,- Kč

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GRAMOFONY
Záruka: 2 roky

Legendární výrobce v novém kabátu. I takto lze popsat novou značku gramofonů REKKORD. Značka těží z dlouholeté tradice Německé fabriky vyrábějící gramofony již desítky let, která leží nedaleko krásného města Schwarzwald. 

​Nabídku tvoří celá řada plněautomatických gramofonů, které jsou již z výroby doplněny o raménko i přenosku. Nabídka je rozšířena i o klasické manuální gramofony, jenž lze objednávat i bez přenosky.